
Vélemények (23)
Teljesen rendben lett volna, ha nem lettek volna a musical részek. Az nem volt világos, hogy az eredeti filmben Wonkának az apukája volt a filmben, aki nem túl pozitívan hatott rá, itt meg az anyukája van, aki mellett boldog gyerekkora volt. Ez egy eredettörténet, de összefüggést nem találok.
Ez a film jó film. Nem az a „húú ezt nagyon sokszor meg fogom nézni”, de azért nem rossz. Néhol erőltetett színészi játékot láthatunk, de amúgy egészen rendben van.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Az előzetes jobban tetszett sajnos, mint maga a film... Bár T. Chalamet nem rossz, mégis a neki írt jelenetek kissé bugyuták, s több szempontból ellentmondásosak. Spoiler!!! Pl.: nem tud olvasni/írni, de az anyja egy írásos üzenetet hagy neki emlékül... Több
Nem volt kérdés, hogy amint a mozikba kerül, én el fogok menni erre a filmre. Nem csak Chalamet alakítását imádtam, hanem az egész világot, ahogy kinézett. Szerintem fantasztikus lett.
Nem tudtam, hogy ez egy zenés film lesz, amit alapból nem szeretek, így az első fél perc után nyúltam is a távirányítóért, hogy kikapcsoljam, de gondoltam, adok neki egy esélyt. Azt leszámítva, hogy eredettörténetként nem igazán állja meg a helyét, j... Több
Hasonló filmek
Remek háttértörténet szilárd, értelmes indokkal, hogy ő miért is hozza létre a Csokigyárat, mi a célja, álma. Sajnos a fogadóban lévő párt nagyon klisésen ábrázolták, még egy kisgyermek számára is egyértelmű, hogy gonoszak, ami elveszi a meglepetés e... Több