Gyenge kezdés után lefelé ívelés Nem volt könnyű dolga a filmkészítőnek a százhuszonharmadik gasztrofilm után a százhuszonnegyediket leforgatni anélkül, hogy bármi újat tudjon mutatni. Nem is sikerült. Lapos, klisékkel teli történet gyengécske színészi teljesítménnyel. A két nagyi veszekedése és élcelődései is inkább kínosak voltak, mint szórakoztatóak. V.V. játéka nem volt meggyőző, de még a remek S.S. sem tudta megmenteni ezt a filmet.
Klisékkel teli Az első 10 perc után lehetett tudni, hova fut ki a film. Emma Thompsont nagyon szeretem, de itt nagyon túlzásba vitte a hóbortos anyát. Nekem inkább ripacskodás volt, mint jópofa.
Sosem hallottam erről a filmről. Sok negatív kritikát olvastam róla, így kicsit félve ültem le megnézni. Kellemes csalódás volt. Jó karakterek, jó zenék, kicsit tímárpéteres utánérzés. Jól szórakoztam.
Gyenge történet, még gyengébb kivitelezés. A színészek nem tudtak mit kezdeni magukkal, annyira bugyuta a forgatókönyv. A gyönyörű toszkán táj se mentette meg.
Elképesztően nem hollywoodi hollywoodi film. SJ smink nélkül nagyon hatásos, egyszerű eszközökkel játszik és pont ettől hiteles. Nekem a film csúcspontja, amikor Charlie a bárban énekel. Mintha teljesen spontán jutott volna eszébe kiénekelni fájdalmát. Adam Driver nagyszerű színész. A film nekem olyan volt, mintha kandikamerával néztem volna a pár gyötrődését. Henryt, a kisfiukat játszó Azhy Robertson is remekelt.
57 Fekete nap (2025)