Szerintem menő a szörny, bár nem szerepel sokat. Elvárásaink ne legyenek, de nem mondanám használhatatlannak, vagy gagyinak. A karaktereket kedvelem. A kép, a zene, a légkör nekem adja. A jeleneteket nagyjából sikerült úgy fűzni, hogy nincs sok észrevételem. Ma nem vagyok kekec hangulatban. A történet egyszerű; a lezárása is. Ettől vannak sokkal drágább produkciók, melyek ultra gyengék ehhez viszonyítva. Estére pont elegendő. Egy kiló csirkeszárnyat nem érdemes lesütni a film alá, de egy mikrós pattogatott kukoricát megérdemel.
Szerintem menő a szörny, bár nem szerepel sokat. Elvárásaink ne legyenek, de nem mondanám használhatatlannak, vagy gagyinak. A karaktereket kedvelem. A kép, a zene, a légkör nekem adja. A jeleneteket nagyjából sikerült úgy fűzni, hogy nincs sok észrevételem. Ma nem vagyok kekec hangulatban. A történet egyszerű; a lezárása is. Ettől vannak sokkal drágább produkciók, melyek ultra gyengék ehhez viszonyítva. Estére pont elegendő. Egy kiló csirkeszárnyat nem érdemes lesütni a film alá, de egy mikrós pattogatott kukoricát megérdemel.