Közösség

Vélemény:

 

53 Taxi 5

(2018)

Király!Még akkor is , ha nincs nagyon köze a Taxi 4-hez

 
Félix   2020.11.11 11:10
2

Engem egyáltalán nem zavar, ha nem kapcsolódik az előző részhez. Az a törpeember olyan király, és annak a csaja, aki szintén törpe... eszméletlen film. Minden rendben ezzel a filmmel kapcsolatban, és mikor a rendőrautó belezuhan a vízbe, csak ajánlani tudom. És mikor csak két keréken megy az autó, őszinte leszek, én élveztem. Tökéletes kikapcsolódás. Szétröhögtem magam, talán 8 évesek és annál aluliak nem élvezik majd, mert hát konkrétan meg se értik, miről van szó, tehát nem tudnak nevetni a poénokon, de a 10-12 évesek remekül szórakoznak rajta. A verdák meg eszméletlenül gyorsak, főleg a Taxi. És mikor az a buta rendőr beleesik a kukába, humoros, tényleg. De a vígjáték mellett van akció is a filmben. Autós üldözés, fegyverek, a filmből semmi nem hiányzik. Nem értem, hogy mi kell még. Egyáltalán nem unalmas szerintem.(Pedig mások azt gondolják, hogy uncsi.) Van benne parti, meg minden. És mikor az a béna rendőrnő ráesik az autónak a motorháztetőjére. Nem sorolom fel az összes poént. Nekem tetszett minden másodperce. Humor, izgalom, király akciójelenetek és egy kis gyilkosság. Király volt az a jelenet, mikor felturbózták a Taxit, meg mikor megsérült. De baró! Nem? A Peugeot taxi nagyon király, a két főszereplő királyul játssza a szerepét. Nekem a Taxi 5 egy maradandó élményt nyújtott, örökké emlékezni fogok rá. Komolyan. Nyugodtan megnézhető. A rosszfiúk a Lamborginivel szintén királyak.