Vélemény:

 

93 Volt egyszer egy vadnyugat

(1968)

Volt egyszer egy vadnyugat

 
stewie_griffin_2005   2021.10.26 18:05
0

A Jó, a Rossz és a Csúfhoz (meg az egész Dollár-trilógiához) képest hatalmas visszaesés, Sergio Leone ezt nagyon elrontotta. Vontatott, unalmas, a történetet nem nagyon értettem, azt sem szerettem, hogy keveset beszéltek benne, sok néma rész volt. Az egyik hozzászólóval egyetértek, Clint Eastwood hiánya is lefelé húzza. A zenéje sem igazán jó. Eastwood, Eli Wallach és Lee van Cleef mennyivel jobbak (westernfilmben), mint Henry Fonda, Charles Bronson meg nem tudom, ki. Nem értem, a port.hu-n meg itt is hogyan áll ilyen magas ponton, mert szerintem a fiatalabb korosztály már nem élvezi, nem egy klasszikus, időtálló film. Talán a legunalmasabb film, amit életemben láttam, lehet, velem van a baj, lehet, nem láttam még “igazán sz@r” filmet, de így van. 3/10

 
Interfectorem Sabnock 2021.10.27 18:33
0

Akkor hajrá.
Keresd a sz.r filmeket.
Jó szórakozást!
:)

 
stewie_griffin_2005 2021.10.28 09:21
0

Lehet gond az is hogy fiatal vagyok és még nem értek meg mindent. Egyre több olyan film nem tetszik nekem ami imdb top 250-ben van. (Egyébként igényes vagyok filmek terén). Figyeld, az Elkxrtuk megnézése után lehet ezt is jónak fogom mondani.

 
Interfectorem Sabnock 2021.10.28 11:20
0

Ez oké, de a többi korosztályt ne szapuld.
Én jómagam kb, több mint 15000 filmet néztem már meg életem során, és lassan 12 éve írok kritikákat különböző portálokon, ráadásul nemcsak itthonra. de én sem szidalmazok egyetlen korosztályt sem. Vannak olyan filmek, amihez egyszerűen be kell érni (érned). Szép napot!
:)