Nem kapjátok meg a gyűlöletem

Vous n'aurez pas ma haine

A film 2 345 692 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 1 556 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Pierre hároméves gyermekéhez nem volt könnyű színészt találni. A csapat Franciaországban, Németországban, Belgiumban és Svájcban kereste a megfelelő személyt, mire rátalált Zoé Ioriora. Szerző: csd

Constance Demontoy casting vezető Pierre Deladonchamps-t javasolta Antoine szerepére. Az első casting után a rendezőt meggyőzte a színész. „Ugyanaz a sebezhetőség és nemesség volt benne, amit Antoine-ban megfigyeltem” – nyilatkozta Demonotoy.Szerző: csd

Annak érdekében, hogy Antoine Leiris könyvét a lehető legnagyobb tisztelettel adaptálják, a forgatókönyvírók úgy döntöttek, hogy egy empatikus barát nézőpontját veszik át, miközben a lehető leghűségesebbek maradnak a könyvhöz.Szerző: csd

A film Antoine Leiris újságíró 2016-ban megjelent, azonos című könyve alapján készült. Leiris a könyvet felesége, Héléne Muyal-Leiris 2015. november 13-án, a párizsi Bataclan-támadás során bekövetkezett halála után írta. Szerző: csd