66% 134 szavazat

Nagyon rossz előérzetem van

Something Very Bad Is Going to Happen

 Több
Filmadatlap
11
Vélemények (11)
35
Szereplők (35)
19
Képek (19)
2
Videók (2)
4
Érdekességek (4)
Díjak
1
Filmkritika (1)
29
Cikkek (29)
Fórum

Vélemények (11)

Írj véleményt
 
2026.05.27 migraab

legújabb vélemény

"Horror" köntösbe bújtatott mese az igaz szerelemről..

Értem az alapkoncepciót...a helyszín, a szereplők, a hangulat is rendben van. Mégis egy hatalmas katyvasz az egész.

0
 
2026.05.06 L.Regina

a nap véleménye

Először lassú, aztán beindul

A Brat Summer után jött a Gothic Winter/Autumn, aminek én nagyon örülök, és ez a sorozat is jól beleillett a témába. Én nagyon élveztem, kellemes meglepetés volt a sorozat. Az elején kicsit lassú, ki kell várni, de aztán szépen beindul minden, és kap... Teljes kritika

3
 
2026.05.07 Robinson76

Rossz előérzet után közepesre menti a finálé

Azzal kezdem, hogy kis híján abbahagytam a sorozatot az elején, mert annyira vontatott és lassan építkező volt. Aztán szép lassan kezdett kibontakozni, de továbbra is szürke, komor, és nyomasztó maradt. A karakterek között voltak jól megírtak és végt... Több

0
 
2026.04.02 Hedy0809

Hoppá

Neeem, persze, hogy nem volt zseniális, na de a kínálat és a felhozatal fényében ez egy nagyon ötletes és izgalmas sorozat volt! És néha komolyan frászt is kaptam... Tetszett a képi világ, a történet szövése, a sejtelem, és főleg az, hogy nincs minde... Több

0
 
2026.03.29 Lóri Ádámcsik

Különlegesen para

Beteg egy sorozat, de a jó értelemben. Egyedi, meghökkentő, para, izgalmas, rejtélyes, borzongató. Végig lekötött és egy nap alatt ledaráltuk. A végén pedig jön a "tűzijáték". És benne van a folytatás lehetősége is. Nagyon ajánlom!

0
 
2026.04.14 Elysia Kova

A Duffer tesók legújabb alkotása

A Nagyon rossz előérzetem van már a címével is egyértelműen jelzi, hogy nem egy könnyed, háttérben futó tartalomról van szó. Ez a sorozat inkább egy hangulat, egy folyamatosan jelen lévő, nyomasztó érzés, ami végigkíséri a nézőt epizódról epizódra. A... Teljes kritika

0
 
2026.04.26 Zsuzsanna395645 Nézhetetlen

Nézhetetlen

30 percet bírtam belőle. Amikor meg kellett volna ijednem, elgondolkoztam. Most meg kellene ijednem? Unalmas, bárgyú. Nemhogy nem izgalmas, de még csak borzongató sem.

0
 
2026.04.05 Szentgróti Patrik

Nem egy hétköznapi sztori, végre valami újat is tudott mutatni. Igaz, egy kicsit elvont, de pont ez tette egyedivé. És tényleg nem mindenkinek való. Nekem nagyon bejött.

0
 
2026.03.31 István Bari

10/3

A történet alapvetően jó, de hiányzik belőle az a drámai csavar, amit egy ilyen filmtől elvárnék. A szereposztás tökéletes, és a film szépen hozza az enyhén horrorisztikus hangulatot, azonban az összképet beárnyékolja a rendezés. A jelenetek túl hoss... Több

1
 
2026.04.04 PatafyIvan

Ezer sebből vérzik

Pocsék a képi világ! A sorozat jelentős részében sötét képernyőt lehet bámulni. Nincs egyetlen karakter sem, aki ne lenne semleges - sem kedvelni, sem utálni nem lehet senkit, így senki sorsa sem érdekel. Bármelyik bármikor meghalhatna, nem érdekeln... Több

0
 
2026.05.21 petozso

Hullámvasút

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Az első rész után nem voltam túl lelkes a sorozattal kapcsolatban, de nem bántam meg, hogy adtam neki még lehetőséget, mert a 2-3. epizód kifejezetten izgalmas. Sajnos számomra itt el is érte a csúcsot a sorozat, innen szépen lassan csökkent a színvo... Több

0