
Vélemények (11)
Értem az alapkoncepciót...a helyszín, a szereplők, a hangulat is rendben van. Mégis egy hatalmas katyvasz az egész.
A Brat Summer után jött a Gothic Winter/Autumn, aminek én nagyon örülök, és ez a sorozat is jól beleillett a témába. Én nagyon élveztem, kellemes meglepetés volt a sorozat. Az elején kicsit lassú, ki kell várni, de aztán szépen beindul minden, és kap... Teljes kritika
Azzal kezdem, hogy kis híján abbahagytam a sorozatot az elején, mert annyira vontatott és lassan építkező volt. Aztán szép lassan kezdett kibontakozni, de továbbra is szürke, komor, és nyomasztó maradt. A karakterek között voltak jól megírtak és végt... Több
Neeem, persze, hogy nem volt zseniális, na de a kínálat és a felhozatal fényében ez egy nagyon ötletes és izgalmas sorozat volt! És néha komolyan frászt is kaptam... Tetszett a képi világ, a történet szövése, a sejtelem, és főleg az, hogy nincs minde... Több
Beteg egy sorozat, de a jó értelemben. Egyedi, meghökkentő, para, izgalmas, rejtélyes, borzongató. Végig lekötött és egy nap alatt ledaráltuk. A végén pedig jön a "tűzijáték". És benne van a folytatás lehetősége is. Nagyon ajánlom!
A Nagyon rossz előérzetem van már a címével is egyértelműen jelzi, hogy nem egy könnyed, háttérben futó tartalomról van szó. Ez a sorozat inkább egy hangulat, egy folyamatosan jelen lévő, nyomasztó érzés, ami végigkíséri a nézőt epizódról epizódra. A... Teljes kritika
30 percet bírtam belőle. Amikor meg kellett volna ijednem, elgondolkoztam. Most meg kellene ijednem? Unalmas, bárgyú. Nemhogy nem izgalmas, de még csak borzongató sem.
Hasonló sorozatok
Nem egy hétköznapi sztori, végre valami újat is tudott mutatni. Igaz, egy kicsit elvont, de pont ez tette egyedivé. És tényleg nem mindenkinek való. Nekem nagyon bejött.
A történet alapvetően jó, de hiányzik belőle az a drámai csavar, amit egy ilyen filmtől elvárnék. A szereposztás tökéletes, és a film szépen hozza az enyhén horrorisztikus hangulatot, azonban az összképet beárnyékolja a rendezés. A jelenetek túl hoss... Több
Pocsék a képi világ! A sorozat jelentős részében sötét képernyőt lehet bámulni. Nincs egyetlen karakter sem, aki ne lenne semleges - sem kedvelni, sem utálni nem lehet senkit, így senki sorsa sem érdekel. Bármelyik bármikor meghalhatna, nem érdekeln... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Az első rész után nem voltam túl lelkes a sorozattal kapcsolatban, de nem bántam meg, hogy adtam neki még lehetőséget, mert a 2-3. epizód kifejezetten izgalmas. Sajnos számomra itt el is érte a csúcsot a sorozat, innen szépen lassan csökkent a színvo... Több