12 majom

Twelve Monkeys

2015.06.18 juliS

A 12 majom egy valódi modern klasszikus, melyben minden eleme megtalálható a sikeres scifiknek. A film a maga nemében úttörő volt, elég csak megnézni, hány későbbi scifi épült hasonló dramaturgiára. Terry Gilliam fifikás rendező, és egy remekművet tett le az asztalra.

2016.02.21 tomtom

A 90-es évek egyik legjobb scifi-je. A történet is kiváló és többszöri nézésre is mindig van benne valami új, amit korábban elmulasztottam. Földalatti mozgalmak, bioterrorizmus, civil polgárjogi forradalom, modern társadalmi víziók, sokáig aktuális l... Több

2018.08.31 Barnabii44

Nagyon ötletes bizarr film.

2015.03.26 petera050

Az időutazásos történet kicsit bicsaklik szerintem, bár igazából az utazásról magáról nagyon kevés részletet tudunk. Az a probléma sincs végigvezetve, hogy a jövőből vissza a múltba, és utána a múltból vissza a jövőbe utazások hogyan változtatják meg... Több

2016.02.16 Ancsika

Emlekszem mikor eloszor lattam ezt a filmet,a vegere erve azt ereztem hogy semmit nem ertek,de nahyon tetszett.Majd megneztem meg nehanyszor,de mara a kedvenc filmjeim koze tartozik.Tobbszor kell megnezni hogy megertsd,de a asztorija nem hetkoznapi.

2015.01.26 M. Natalia

Elképesztő színészi alakítás Brad Pittől! Nagyon szép film, jó csattanóval.

2015.03.14 gaalerzsebet

A film kellően izgalmas és pörgős, remek fordulatokkal fűszerezve, aki szereti az ilyen sci-fi filmeket, mindenképp tegyen vele egy próbát, nem fogja megbánni! Bruce Willis hozta a kötelező formáját , remek alakítást nyújt. 4/5

2015.02.18 dodmin

Nekem nem tetszett. Az eleje unalmas és követhetetlen volt. Onnantól pedig már nem is figyeltem. Hiába Bruce Willis-es film, nekem nem jött be.

2015.02.11 vadiati

Nagyon jó sci-fi. A filmben ott van a kételkedés, valamint a küldetéstudat, amik közt őrlődik a főhős. Az időutazás meg gyakran megkeveri a dolgokat, hogy ki, mikor, miért csinálta.

2015.03.14 galambi

Korának az egyik legjobb sci-fije. Sőt, még azóta is megállja a helyét. Brad Pitt igazán itt lopta be magát a szívembe, Bruce Willis pedig egyenesen óriási. Remek történet és csavaros, mondanivalóval bíró alkotás. Alapmű.

2019.07.14 danaso

Időutazás, utópia, posztapokalipszis, minden van benne, amit szeretek. Bruce Willis és Brad Pitt játéka lenyűgöző, ami gondolom Terry Gilliam-nak is köszönhető. A látvány is nagyon jól meg tudja ezt a világot ragadni, de hogy ez jól megy Gilliamnak, az már a Brazil-ban kiderült.

2019.09.25 Kiss László

Legjobb filmnek tartom!

2016.12.14 Ravi

Zseniális film ! Ennyi. :)