1984 (1984)

Nineteen Eighty-Four

1984

penzesisti   2017. 08. 23.

Az 1984 ma már kicsit maradi filmnek számít, de mégis tetszett. Richard Burton és Suzanna Hamilton egyaránt jó színészek, hitelesek. A történet érdekes és elvont.

titra   2015. 04. 26.

Én nem szoktam ilyen lenni, hogy jaj a könyv egészen más meg a filmnek semmi köze hozzá, de erre itt most azt kell mondanom, hogy a könyvet muszáj elolvasni. Mi a nézők/olvasók nem fogunk a jövőben járni, de mire végzünk a sztorival megtudhatjuk mi az amiben nem akarunk élni de soha.

Mr. Zero   2015. 09. 01.

Hát ez valahogy nem jött össze. Jó is lehetett volna, de sajnos nem lett az. Egyszer megnézhető, de nem dobja el az agyát az ember tőle sajnos. Valahogy túl unalmasra sikeredett a történet.

ghalleck   2017. 03. 04.

A film vizuálisan rendben van, ám maga a történetmesélés, illetve a karakterek koncepciójának kidolgozása nem sikeredett valami túl fényesre. A legnagyobb baj a színészek játékával van: szinte mindig, minden gesztusukat megüli a lapos, recitatív-szer... több»

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 Sci-Fi Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Sci-fi film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben. (2009)