Eszeveszett küldetés

3 jours max

2024.03.18 Fikatours_blogger

Bizonyára ennek a fajta humornak is megvan a piaca, nekem kissé idétlen.

2024.01.28 Candy

Francia vígjátékok tarolnak

Nekem Philippe Lacheau, Tarek Boudali és Élodie Fontan szereplése egy filmben már garancia arra, hogy remekül fogok szórakozni. Az amerikai filmek remek paródiái ezek, nem is szabad a történeteket komolyabban venni, mint ami, hisz Hollywoodnak mindig görbe tükröt tart ez, vagy a fent említett három színész filmjeinek legtöbbje. (Lásd pl. Badman) Nagyokat lehet nevetni rajtuk, egyszerűen fantasztikusak. Tényleg, ha egy jót akartok szórakozni minden elvárás nélkül, akkor ez a ti filmetek lesz. David Guetta... áhh srácok, nagyon kemény.

2024.03.10 kabel Nézhetetlen

Hol vannak a viccek?

Kb 40 percet bírtam... vagy hát addig vártam az első tényleg vicces poénra, és ott csuktam le a laptopot. Vígjátéknak is gyenge, filmnek meg túl bugyuta. Bár lehet, a célcsoport inkább a 10 év körüli korosztály, és nem én, ezt elfogadom. Nem mondom, hogy a készítők nem próbálták meg, mert számos jelenet tele van viccesnek szánt pillanattal, de minden egyes poén kiszámíthatónak és igénytelennek hatott. A színészek csakis extrémákban tudtak gondolkodni, a viccek nagy része ugyanarra épült, és minden jelenet a kényelmetlenség felé tendált. Attól tartok, itt tényleg csak a színjátszás hiányán és a tehetségtelenségen bukott el ez a filmnek alig nevezhető valami. A főszereplő karakterrel van talán a legnagyobb baj, ennyire semmilyen, üres karaktert rég láttam, tényleg mintha valami iskolai játékból húzták volna ki, pedig ott is ő volt az, aki a bokrot játszotta. A filmet sajnos szinkronosan láttam, ami szinte biztos csak rosszabbá tette. Értékelhetetlen kategória, nem ajánlom senkinek, hacsak nem kínzás a célod vele. Még baráti társaságnak sem.

2023.12.08 bart

Oké, hát nem mondom, hogy ez volt életem legrosszabb filmélménye, de ennyire gyenge vígjtékra tényleg nem számítottam. Szerintem simán kihagyható.

2023.12.07 UmpaLumpa

A lehető legnagyobb jóindulattal adok rá három csillagot, mert bár a sztori nagyon gyenge, néha azért sikerült megnevettetnie a filmnek.

Pedig francia...

...emiatt vártam volna többet. 2-3 csillag között vacilláltam. De mivel végignéztem, megkapta a 3-at. A francia vígjátékokat általában szeretem. Ez nem lett igazán jó. Van benne néhány jó poén, jól utalnak az Elrabolvára, a Terminátorra, a főszereplő a Taxi Émilienjével pariban van. Nem rossz a David Guetta hasonmásötlet sem... de úgy az egész film mégis gyenguska lett.