Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

TomÁcs   2019. 12. 30.

Egy őrült rohanás az egész film, ahol apró titkokra derül fény a múltból, amely hatással van a jelenre.

indingo   2017. 04. 17.

Nekem tetszett a története, rövid volt és talán pont ezért pörgős is. Talán az a pici szerelmi szál nem kellett volna.

Szilonka   2017. 05. 20.

Fura volt ennyire rövid filmet látni, de ami kellett az benne volt. Pörgős volt a történet, ami nekem tetszett is.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Egy meglepően jóra sikeredett alacsony költségvetésű film. A története végig pörög, nincs idő az unatkozásra, még a legvégére is tartogat meglepetést. Humoros, könnyed film.

Lonka   2017. 07. 24.

Nem egy komoly film és ezt a készítők tudatosan alakították így. Van egy stílusa, ami vagy bejön valakinek vagy sem. Közepes a története, de volt benne 1-2 jó poén.

A film cselekménye hasonlít egy esethez, ami ténylegesen megtörtént egy Brian Douglass Wells nevű pizzaszállítóval.

(kázsé)

A film végén látható egy hirdetés a családi barnítószalonnak. Később egy honlapot is csináltak a szalon tiszteletére.

(kázsé)

Nick (Jesse Eisenberg ) azt mondja Kate-nek, nincs regisztrálva a Facebookra. Jesse Eisenberg játszotta a Facebook feltalálóját a 2010-es Social Network c. filmben.