Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Nicolas   2021. 01. 17.

Egy nyers és naturalista film, nem éppen a gyenge idegzetűeknek. Szörnyű, min ment keresztül az áldozat. Érdekesen mutatták be az elrabló és Natascha közti dinamikus kapcsolat kialakulását.

indingo   2016. 02. 16.

Elképesztően felkavaró történet, amely hűen követi a könyvet! Nem tudom, hogy tudta túlélni azt a 8,5 évet Natascha. Testileg és mentálisan is rendszeres terrornak volt kitéve. Félelemmel tölt el, hogy hány ilyen beteg ember él a társadalomban, akikről sose derül ki aberrációjuk!

Sabnock Sanatory   2021. 01. 16.

Végtelenül felkavaró és gondolkodásra sarkalló film. Mit miért teszünk? Mi az oka annak, hogy mivé váltunk, hogyan viselkedünk? Túlélni mindent, mert ez a cél, és közben maradjunk emberek, és ne veszítsük el a hitet! Alapmű, érdemes megnézni, milyen is a földi pokol.

VvV   2016. 05. 10.

Engem a hideg ráz, ha a filmre gondolok. Elképesztő történet.

Lonka   2016. 02. 18.

Nagyon megrendítő történet, többször könny szökik az ember szemébe, miközben nézi. Sokszor volt olyan érzésem, hogy talán korábban is megpróbálhatta a szökést.

Detto   2016. 11. 21.

Nehéz eldöntenem, vajon szükséges-e volt vászonra vinni ezt az igaz történetet. Valaki szerint igen, valaki szerint nem. Mindenesetre taszító a tudat, hogy valaki ebből pénzt keresett.