3096 nap

3096 nap

3096 Tage

Megismerhetjük Natasxha Kampusch-t, akit a 35 éves Wolfgang Priklopil 1998. március 2-án elrabolt, majd nyolc éven keresztül egy sötét pincében tartott. Az áldozat elmeséli a 3096 nap történetét, hosszú rabságát, alkalmazkodását az élethet az apró pincében, és a kínzásokat, amelyeket elviselni… Több

Rendező: Sherry Hormann
Ország: Németország
Premier: 2013.02.28.

2021.01.17 Nicolas

Egy nyers és naturalista film, nem éppen a gyenge idegzetűeknek. Szörnyű, min ment keresztül az áldozat. Érdekesen mutatták be az elrabló és Natascha közti dinamikus kapcsolat kialakulását.

2016.02.16 indingo

Elképesztően felkavaró történet, amely hűen követi a könyvet! Nem tudom, hogy tudta túlélni azt a 8,5 évet Natascha. Testileg és mentálisan is rendszeres terrornak volt kitéve. Félelemmel tölt el, hogy hány ilyen beteg ember él a társadalomban, akikről sose derül ki aberrációjuk!

Végtelenül felkavaró és gondolkodásra sarkalló film. Mit miért teszünk? Mi az oka annak, hogy mivé váltunk, hogyan viselkedünk? Túlélni mindent, mert ez a cél, és közben maradjunk emberek, és ne veszítsük el a hitet! Alapmű, érdemes megnézni, milyen is a földi pokol.

2016.05.10 VvV

Engem a hideg ráz, ha a filmre gondolok. Elképesztő történet.

2016.02.18 Lonka

Nagyon megrendítő történet, többször könny szökik az ember szemébe, miközben nézi. Sokszor volt olyan érzésem, hogy talán korábban is megpróbálhatta a szökést.