Ezek vagyunk mi (2021)

Stuck Together

Lóri Ádámcsik   2021. 11. 22.

Unalmas

A francia vígjátékok nálam mindig zsákbamacska-kategóriába esnek. Vagy jó, vagy rossz. Ez az előbbi sajnos.

Dorkateo   2021. 10. 26.

Akinek még nem volt elég a COVID-ból...

...az nézze meg! Vagy csak emlékezzen vissza minden hülyeségre, amit csináltunk, gondoltunk az elmúlt másfél évben! Utólag könnyű humorizálni rajta. És persze nevetni jobb, mint bosszankodni.

Képkockák   2021. 10. 24.

Covid-karantén paródia

Magadra és ismerőseidre ismersz a film láttán, ami igazán szórakoztató, könnyed esti film. A francia humor (Taxi, Doktor Knock, Életrevalók) kedvelőinek biztosan tetszeni fog.

stomachh   2021. 11. 03.

Szeretem a francia filmeket. De ezt nem tudtam megszeretni. Az elején a kikarikírozott rettegők óvintézkedései így másfél év távlatából már megmosolyogtatnak, de a film úgy általában már sekély humorral bír. Egy közepesnél semmivel sem jobb.

Eagles   2021. 10. 27.

Mosolyognivaló, de nem nevetséges

Könnyed kikapcsolódás, mégis elgondolkodtató. Szórakoztató, mégis valósághű.

Timike   2021. 10. 23.

Sok forgatókönyvírót megihletett a Covid. Tetszett, hogy nem azt a nagyon borús, világvége hangulatot hozta. Humoros és érzelmes volt.

Alexa   2021. 11. 01.

Színházérzés, de jópofa

A francia humor kedvelőinek tetszeni fog, nem hiányoznak belőle a tipikus francia stílusú poénok. Tetszett, hogy kifigurázzák és felnagyítják az emberi tulajdonságokat, a színeszek jól alakították a szerepeiket. Van egy kedves kis hangulata az egész filmnek, és sokat nevettünk a nyers beszólásokon. Ez a film nem fog egy "vááóóó" érzést adni, de arra tökéletes, hogy kicsit kikapcsolj és nevess.