Ezek vagyunk mi

Ezek vagyunk mi

Stuck Together
Eagles

Amikor Párizs karantén alá kerül a járványhelyzet miatt, egy lakóház sajátos lakói ráeszmélnek, hogy egy új élethez és egymáshoz is alkalmazkodniuk kell.

(Hupka Adrián)

Rendező: Dany Boon
Forgatókönyvíró: Laurence Arné, Dany Boon
Ország: Franciaország
Premier: 2021.10.20. | Netflix (2021.10.22.)

2024.02.12 Klauka89

2024 elején látni ezt... idegesítő volt és túlzó és rettenetes. Rettenetes az, hogy ilyenek voltunk, alig mentünk utcára, a négy fal között éltünk, megszoktuk, hogy laptopokon át kommunikálunk, dolgozunk és élünk. Maszkokban jártunk, fertőtlenítettün... Több

2021.10.26 Dorkateo

Akinek még nem volt elég a COVID-ból...

...az nézze meg! Vagy csak emlékezzen vissza minden hülyeségre, amit csináltunk, gondoltunk az elmúlt másfél évben! Utólag könnyű humorizálni rajta. És persze nevetni jobb, mint bosszankodni.

2023.01.30 cynicalrealist

Csak Covidáman

Túlélve a Covidot, mindenképpen szórakoztató látni a néhány évvel ezelőtti önmagunkat, az aggódásainkat, a félelmeinket, a túlzásainkat vagy épp a pökhendi nemtörődömségünket, a csetlésünket-botlásunkat, mindezt a francia humor megszokott nívójába csomagolva. Egyedül talán a házban a vakcinát kutató „őrült tudós” sok, egy kissé infantilisre formázták az alkotók, ám mivel a francia vígjátékok nagy rajongója vagyok, inkább felfelé kerekítek.

2021.10.25 Fikatours_blogger

A téma az utcán haver

Szerencsére nem vagyunk egyformák. Van, aki azt nem érti, hogy nem lehet szeretni ezt a filmet, mások meg azt nem értik, hogy tud egy felnőtt ember nevetni ilyen infantilis poénokon. Én kérek elnézést.

2021.10.24 Képkockák

Covid-karantén paródia

Magadra és ismerőseidre ismersz a film láttán, ami igazán szórakoztató, könnyed esti film. A francia humor (Taxi, Doktor Knock, Életrevalók) kedvelőinek biztosan tetszeni fog.

A filmben kevesen viselnek maszkot, ez azért van, mert Franciaországban a kormány külön kérte az embereket, hogy ne vásárolják fel a készleteket, hogy az egészségügyi dolgozóknak jusson elég, de még így is hiányban szenvedtek.Szerző: Képkockák

Dany Boon és François Damiens együtt játszottak az Ils sont partout (2016) és a Finánc a pácban (2010) című filmekben.Szerző: Thibo84

Dany Boon már alakított hipochonder karaktert a Szuper-Hipochonderben (2014), amelyet szintén ő rendezett.Szerző: Thibo84