Ezek vagyunk mi

Stuck Together

2024.02.12 Klauka89

2024 elején látni ezt... idegesítő volt és túlzó és rettenetes. Rettenetes az, hogy ilyenek voltunk, alig mentünk utcára, a négy fal között éltünk, megszoktuk, hogy laptopokon át kommunikálunk, dolgozunk és élünk. Maszkokban jártunk, fertőtlenítettün... Több

2021.10.26 Dorkateo

Akinek még nem volt elég a COVID-ból...

...az nézze meg! Vagy csak emlékezzen vissza minden hülyeségre, amit csináltunk, gondoltunk az elmúlt másfél évben! Utólag könnyű humorizálni rajta. És persze nevetni jobb, mint bosszankodni.

2021.10.25 Fikatours_blogger

A téma az utcán haver

Szerencsére nem vagyunk egyformák. Van, aki azt nem érti, hogy nem lehet szeretni ezt a filmet, mások meg azt nem értik, hogy tud egy felnőtt ember nevetni ilyen infantilis poénokon. Én kérek elnézést.

2023.01.30 cynicalrealist

Csak Covidáman

Túlélve a Covidot, mindenképpen szórakoztató látni a néhány évvel ezelőtti önmagunkat, az aggódásainkat, a félelmeinket, a túlzásainkat vagy épp a pökhendi nemtörődömségünket, a csetlésünket-botlásunkat, mindezt a francia humor megszokott nívójába csomagolva. Egyedül talán a házban a vakcinát kutató „őrült tudós” sok, egy kissé infantilisre formázták az alkotók, ám mivel a francia vígjátékok nagy rajongója vagyok, inkább felfelé kerekítek.

2021.10.24 Képkockák

Covid-karantén paródia

Magadra és ismerőseidre ismersz a film láttán, ami igazán szórakoztató, könnyed esti film. A francia humor (Taxi, Doktor Knock, Életrevalók) kedvelőinek biztosan tetszeni fog.

2021.11.22 Lóri Ádámcsik

Unalmas

A francia vígjátékok nálam mindig zsákbamacska-kategóriába esnek. Vagy jó, vagy rossz. Ez az előbbi sajnos.

2021.11.01 Alexa

Színházérzés, de jópofa

A francia humor kedvelőinek tetszeni fog, nem hiányoznak belőle a tipikus francia stílusú poénok. Tetszett, hogy kifigurázzák és felnagyítják az emberi tulajdonságokat, a színeszek jól alakították a szerepeiket. Van egy kedves kis hangulata az egész filmnek, és sokat nevettünk a nyers beszólásokon. Ez a film nem fog egy "vááóóó" érzést adni, de arra tökéletes, hogy kicsit kikapcsolj és nevess.

2022.02.18 Candy

Egy kis visszatekintés

A francia filmek közel állnak a szívemhez, s noha a témából elég, a film mégis ad egy visszatekintést, milyen is volt ez az egész az elején. Kedves, vicces jelenetek. Bemutatja a különböző embertípusokat, ki hogyan reagált a vírusra, erre az egész helyzetre. Biztos vagyok benne, hogy egy-két szereplő reagálásában önmagunkra ismerünk, és megmosolyogjuk, mi hogyan is kezdtünk ebbe bele. Kellemes film egy hétvégi kikapcsolódáshoz.

2021.10.27 Eagles

Mosolyognivaló, de nem nevetséges

Könnyed kikapcsolódás, mégis elgondolkodtató. Szórakoztató, mégis valósághű.

2021.10.30 László

A maga kategóriájában zseniális

A film miközben szórakoztat, görbe tükröt tart a társadalom és a tudomány elé is. A végére pedig egy érzelmi hullámvasúton érezheti magát a néző.

2021.11.03 stomachh

Szeretem a francia filmeket. De ezt nem tudtam megszeretni. Az elején a kikarikírozott rettegők óvintézkedései így másfél év távlatából már megmosolyogtatnak, de a film úgy általában már sekély humorral bír. Egy közepesnél semmivel sem jobb.

2021.10.23 Timike

Sok forgatókönyvírót megihletett a Covid. Tetszett, hogy nem azt a nagyon borús, világvége hangulatot hozta. Humoros és érzelmes volt.

2021.11.08 dovetusfurdo

Valakinek ez poénos?

Nagyon gyenge, Barátok közt-szint, rémunalmas. Végig azon gondolkoztam, ezen valaki valamikor nevet, vagy jól érzi magát közbe? Végigszenvedtem, hátha beindul - nem indult be, nem ajánlom.

2021.10.21 Havier85

Jól megírt, szórakoztató, nem értem, hogy nem lehet szeretni ezt a filmet. Nagyon emberi, mindenkinek látnia kellene.