A bébisintér

A bébisintér

The Sitter
smith

Egy felfüggesztett főiskolai hallgatót rávesznek, hogy vigyázzon a szomszéd gyerekekre, bár teljesen felkészületlenül éri az előtte álló vad éjszaka.

(nagymarti82)

Premier: 2011.12.09. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.10.12 Klauka89

Jesszus... Végigolvastam a kommenteket, gondoltam, ennyi ember nem tévedhet. 4 és 5 csillag! Megnéztem a filmet, és konkrétan egy erőltetett hulladék volt, idegesítő szereplőkkel és helyzetekkel

2019.12.15 Eniq

Szerintem rohadt jó film volt én szinte végig nevettem rajta akkora arc volt mindenki ebben a filmben a gyerekektől kezdve tényleg mindenki. Szinte már sajnáltam mikor vége lett, szívesen nézem újra ezt a filmet bármikor.

2015.05.28 smith

Jó kis vígjáték, végig szórakoztató. A top kategóriától talán kicsit elmarad, de meló utáni kikapcsolódásnak, amikor agyilag le vagy fáradva és még egy filmem sem akarsz gondolkodni, csak kikapcsolódni.. na ilyenkor ideális.

2015.11.16 Regi82

Jonah Hill kedvelem hozta a tőle megszokott lúzer karakterét,de amilyen jól indult ez a film olyan unalmas lett. Egyszer érdemes megnézni,de túl sok poénnal nem árasztottak el.

2019.04.26 Nagy Zsolt

Nagyon vicces szitter

Nagyon szórakoztató és izgalmas az ilyen egy éjszakába tömörülő kalandok sokasága... és mindig lehet rosszabb a jelenlegi helyzetnél... s kitisztul minden, mire eljön a reggel. A sok vicc, nevetés, fordulat és kaland mellet üzenete is van a filmnek.

Teljes egészében az USA-ban zajlott le a forgatás, összesen 5 helyszínen. Szerző: Bogi87

34.9 millió dollár bevételt generált, 25 millió amerikai dollárból jött létre a film.Szerző: Bogi87

Eredetileg a bemutatót 2011. augusztus 5-re tervezték, ám azt el kellett tolni december 9-re.Szerző: Bogi87

A Rotten Tomatoes oldalán 21%-ot kapott a film 107 kritika alapján.Szerző: Bogi87