A bombák földjén

The Hurt Locker

2024.02.18 Tomipapi

Jó film. Várakozások nélkül tekintettem meg. Nem volt elpocsékolt idő.

Nem a legpörgősebb,inkább olyan dokuszagú az egész mozi,lassú,kissé vontatott,hiányoztak a fahrt jelenetek,és a jump-cut,amitől azért felpörögnének az események.Jeremy Renner amúgy kifejejezetten jó színész!

2019.03.29 indingo

Díjáradatot besöprő film, amit főleg összhatása válthatott ki, de kissé vontatott és ettől unalmas némely részlete. Az Irakban szolgáló katonák téma mindig hatásos, aki kedveli az ilyeneket, ezt is fogja. Érzelmeket mindenképpen kivált.

2017.07.25 Deku

Van sok jó pillanata a filmnek és maga a történet is tetszik, viszont engem mégse kapott el úgy mint másokat. Gyenge és vontatott volt a történet vezetése. Kár érte.

2018.04.24 Filmelemző

Kathryn Bigelowt főleg a Zero Dark Thirty miatt tartom nagyra, a Bombák földjén című filmje inkább unalmas lett, mint emlékezetes. Bár valahol megragadja az amerikai hadsereg katonáinak harmadik világbeli elkeseredett harcát és a tűzszerészek hihetet... Több

2018.06.22 dailyfilmsan

Kathryn Bigelow Jól összerakta ezt a filmet mégis kissé vontatottnak hatott pár helyen ennek ellenére jó. Jól átlátható az a mindennapos stresszhelyzet és küzdelem amivel az amerikai katonáknak szemben kellett nézniük. Valamint az hogy a beilleszke... Több

2020.10.26 elekm90

Nem rossz film, de egy 20 perccel azért vághatták volna rövidebbre. Renner kifejezetten jó választás volt a főszerepre, és Kathryn Bigelow rendezése is a helyén van. A lezárása kifejezetten erős.

2018.11.29 harnas1207

Talán az utolsó nézhető film, ami Oscar-díjat kapott.

2022.01.16 drg0602

Szuper háborús film, dráma. Az, ahogyan az egész film el lett készítve, nagyon becsülendő! Azt, hogy Oscar-díjat kapott, nem lehet szerintem csodálni. Elképesztően élethű. A szereplők nagyon jók. Elég cselekményes, látványos, élethű! Mindenképpen érdemes megnézni. 10/10

2018.10.23 Deniel

Nekem személy szerint az egyik kedvenc háborús filmem! Nagyon jó színészek, jó alakítások, izgalmas jelenetek, jó hatáskeltések, hiteles helyszínek, szuper rendezés és nagyon jó szinkronhagok! Bár megosztóak a vélemények, de aki kedveli a modern háborús filmeket, annak biztosan tetszeni fog!

2015.12.23 batukán

Óriási film! El sem hinném, ha nem tudnám, hogy ugyanaz rendezte, mint a tömény unalom ZD30-t. Feszültségteremtésből csillagos ötös, Jeremy Renner jó volt, ügyesen becsomagolták a mondanivalót, és technikai szinten is kifogástalan. Valahogy így kell háborús filmet csinálni.

2015.10.06 AE1205SB

Nagyszerű film! Izgalmas, végig fenntartja a feszültséget és hihetetlenül drámai. A színészek is nagyon jól játszanak, megérdemelte az Oscar-díjat! Kiváló!

2017.03.24 georgri

Nem szeretem a háborús filmeket, de A bombák földjén egy olyan darab, amit még én is megnéztem és nagyon élveztem. izgalmas, áthatja a feszültség, roppant jó darab.

2015.08.12 Corazon.Donq

Nincs még egy ilyen film. Ez valami oltárian extra mega módon szuper ha szabad így fogalmazni és talán nem túlzás. Számomra legalábbis igazán maradandó élményt nyújtott. Máskor is elő fogom venni megnézésre :)