Sabnock Sanatory   2020. 03. 16.

D.Sutherland szinte a főgonosz szerepek eljátszáára született.Itt is hozza a kötelezőt.S.Stallone pedig,amit elvárunk tőle. Egy börtönakció-thriller,kis romantikával,lágysággal fűszerezve.Jó mozi.

Yosihiro   2015. 04. 18.

Remek film a "börtönből" kis focival fűszerezve :) Stallone remek alakításával amit átvitt a Börtöncella című filmben is. A film izgalmas és tud mindig új dolgot mutatni. Mindenképp jó kikapcsolódást ígér . Érdemes megnézni ! Üdv Yosihiro

Kandurbaba   2016. 02. 08.

A film túl akciós volt számomra , ami a sztori rovására ment, viszont Sylvester Stallonetől végülis kb ezt vártam. A karaktert jól hozza, cselekményes, pörgős film.

JanneAhonen   2017. 08. 02.

Nagyon szeretem ezt a filmet. Végig izgalmas, kiváló börtönsztori. Stallone csúcsformában, Donald Sutherland zseniálisan alakít. Van benne néhány kisebb hiba, és gyengébb mellékszereplő, de nálam simán 4 csillag.

William Allen Young
Donald Sutherland
William Allen Young
John Amos
John Amos
Frank McRae

Sylvester Stallone elmondta, hogy majdnem eltörte a lábát a foci jelenet forgatása közben.

Tom Sizemore első főszerepe.

A Bosszú börtönében egy élvezetes, tipikusan 80-as, 90-es éveket idéző akció-thriller, mely Stallone rengeteg filmje közt a kevésbé ismertek közé tartozik, sajnos méltánytalanul alábecsülve. Kapunk ugyanis egy lendületes cselekményt, egy jól kitalált, de egyszerű történetet, egy börtön-helyszínt, (mely egyébként önmagában érdekessé teszi a sztorit) és rengeteg ütős verekedési jelenetet, amihez bónuszként társul több mondanivaló is. több»