A boszorkányok elveszett könyve

JRD

1. évad (2018) - 8 epizód
2. évad (2021) - 8 epizód
3. évad (2021) - 2 epizód

Diana Bishop történész és boszorkány. Kezébe kerül az Ashmole 782, aminek szeretné megfejteni a titkait. Segítséget kaphat egy misztikus vámpírtól, Matthew Clairmonttól, viszont a boszorkány tudja: soha nem bízhat meg… Több

Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2018.09.14. | HBO Max (2021.09.14.) | SkyShowtime (2023.02.14.)

2023.05.17 JRD

Mivel rajongok a vámpíros (meg a szellemes, meg a misztikus, meg a vérfarkasos, meg a boszorkányos) filmekért, és mellette még menthetetlen romantikus is vagyok, így ez a sorozat is egyik nagy kedvencem. Egy valami hiányzott nekem belőle, és az pedig... Több

2022.01.16 Zoltán384279

Egyértelműen az utóbbi évek egyik legjobb sorozata. Évadonkét 5x.

2020.09.24 jfruzsi97

Első évad sajnos, főleg a romantikus szálra koncetrált. Az ellentétek vonzák egymást itt is kiderült. Pedig a sztori jó, csak kicsit több fantázia világot mutattak volna be. Na de majd hátha a többi évadban..

2021.10.31 HannaK

Különösebben nem tudott lekötni. Volt benne egy-két jó jelenet, de ennyi. Unalmas volt, hogy a csajt mindenki ki akarja nyírni.

2018.10.29 Indkgo

That's a pretty good show! The story is interesting and I love Diana and Matthew's relationship. I can't wait to watch the next episode! Nagyon jó sorozat! A történet érdekes és izgalmas. Imádom Diana és Matther kapcsolatát és alig várom, hogy láthassam a következő részt.

A film 494 180 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 11 056 375 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Először egy filmnek indult, de belátták, hogy elég nyilvánvaló, ez a történet nem fog beleférni egy 90 perces időkeretbe. Ha felveszel egy 800 oldalas könyvet, meg fogod érteni.Szerző: Indkgo

Teresa Palmer(Diana Bishop)azt mondta, nagyon jól érzi magát Matthew Goode-dal(Matthew Clairmont)és mindig viccelődnek egymással. "A kezdetektől fogva varázslatot éreztem."Szerző: Indkgo

Az inspiráció a filmhez igaz történet. Deborah Harkness, egy történész, egyben A boszorkányok elveszett könyve szerzője egy mexikói nyaraláson volt és egy reptéri könyvesboltban ráeszmélt arra, hogy fantasy könyvek vannak mindenhol. "Elkezdtem gondolkodni azon, hogy ha tényleg léteznének vámpírok, mit dolgoznának? Hogyan randiznának?" magyarázta a Comic Con panelje közben.Szerző: Indkgo

(2021. 01. 08.)
Boszorkányok, vámpírok és démonok is élnek közöttünk, de lehet, hogy nem sokáig?
A hangulat, a sejtelmes ködfelhő, a vibráló energia Teresa és Matthew között, a történelem vagy a csodás tájak Oxfordtól Velencén át a New York-i Madisonig… Működik! Több

(2019. 03. 21.)
A még fagyos téli estékre tökéletes választás ez a sorozat, a Trónok harcáig még úgyis ki kell húznunk valahogy néhány hónapot, nem igaz? Több