A fantasztikus Burt Wonderstone (2013)

The Incredible Burt Wonderstone

sptt   2020. 06. 24.

Bűvészek

Egyszer nézhető, közepesnél kicsit jobb vígjáték, egészen emészthető történettel, jó színészekkel. Nem kell sokkal többet várni egy ilyen szereposztás esetén :)

indingo   2018. 12. 24.

A túlszolizott Steve Carell és az ombre hajú Jim Carrey. A története nem varázsolt el, helyenként gyomorforgató volt.

dailyfilmsan   2019. 03. 13.

Egyáltalán nem volt varázslatos a film. Unalmas volt és kiábrándító. Egy darabig reménykedtem, hogy lesz valami jó benne, de azt is csúfosan lelőtte a film túl hamar. Nem sikerült jól ez a film, nem igazán ajánlom.

7ETEDIK   2019. 11. 09.

Kis kitekintés az illúzionisták világába, ahol mindig jobbat, mindig nagyobbat kell produkálni a közönség szórakoztatása érdekében. Jim Carrey pedig nagyon jól hozta a gátlástalan fakír szerepét. Nem váltja meg a világot, de egyszeri kikapcsolódásra tökéletesen alkalmas!

Bazzzsi   2019. 01. 05.

Jim Carrey fakír szerepben elég felkavaró volt. A története feledhető, nem túl maradandó.

VvV   2018. 12. 28.

A fakír Jim Carrey nem tetszett. A története is elég bénácska, valami nagyobb, varázslatosabbat vártam volna.

Timcsi   2019. 01. 22.

Olyan bicskanyitogató az egész film. Eléggé csöpögős, a nagy trükkök meg nevetégesek.

David Copperfield, aki a trükkök végrehajtásában segédkezett, felbukkan egy rövid jelenet erejéig a filmben, saját magát alakítva.

A sztori és a forgatókönyv írója Jonathan M. Goldstein-John Francis Daley-páros, akik a filmben is felbukkannak. Goldstein segédként, Daley pedig a mentősök egyike.

A vélemények igen megoszlanak a filmről. Wilde, Carrey és Arkin teljesítményét ugyan mindenki kiemelte, de a cselekményt szétesőnek, kitalálhatónak találták.

A film ráfizetéses volt, hiszen 30 millió dollárból készült, de csak 22,5 milliót tudott visszahozni.

Burt Wonderstone igazi neve Albert Weinselstein, Olivia Wilde második neve pedig tényleg Jane.