A fantasztikus Burt Wonderstone (2013)

The Incredible Burt Wonderstone

indingo   2018. 12. 24.

A túlszolizott Steve Carell és az ombre hajú Jim Carrey. A története nem varázsolt el, helyenként gyomorforgató volt.

Bazzzsi   2019. 01. 05.

Jim Carrey fakír szerepben elég felkavaró volt. A története feledhető, nem túl maradandó.

VvV   2018. 12. 28.

A fakír Jim Carrey nem tetszett. A története is elég bénácska, valami nagyobb, varázslatosabbat vártam volna.

Timcsi   2019. 01. 22.

Olyan bicskanyitogató az egész film. Eléggé csöpögős, a nagy trükkök meg nevetégesek.

zoleykrajcsi   2016. 10. 04.

Nem egy tömegfilm, ezért különösen tetszett nekem. Jók voltak benne a színészek, a poénokon is jóket lehtett nevetni, a bűvésztükkök pedig igazán kreatívak voltak, úgyhogy én jól szórakoztam rajta.

A filmben szereplő trükköket valóban végrehajtották, csak néhány esetben használtak komputer-animációt.

(Bogi87 )

David Copperfield, aki a trükkök végrehajtásában segédkezett, felbukkan egy rövid jelenet erejéig a filmben, saját magát alakítva.

(Bogi87 )

A sztori és a forgatókönyv írója Jonathan M. Goldstein-John Francis Daley-páros, akik a filmben is felbukkannak. Goldstein segédként, Daley pedig a mentősök egyike.