
Vélemények (7)
Egyszer nézhető film. Az alapsztori elég butaság, a kivitelezés emiatt nem is lehet igazán jó. De a filmnek nem ez a legnagyobb hibája. Mert ha az embernek van fantáziája, akkor akár élvezhető lenne. A nagyobb baj, hogy nagyon régies hatású a film. V... Több
A filmet megengedően közepesre értékelem, mert figyelembe kell venni, hogy húszéves, és akkoriban azért még máshol tartott a szakma. Ez egy 1965-ös film remake-je, az eredetit már meg se merném nézni. Nagyon átüt az 59 évvel ezelőtti korszellem, az a... Több
John Moore legjobb filmje. Már a kezdés megadja az alaphangulatot, a homokvihar, ahogy lezuhan a gép és hullanak az alkatrészek meg az emberek, száj tátva marad. Aztán hőseink a kezdeti sokk után megpróbálnak életben maradni és persze számos konflikt... Több
Nagyon bugyuta film, de ahhoz képest egyáltalán nem elég vicces. Messziről kerüljétek el, ha jót akartok magatoknak.
Közepesen rossz film, de ahogy előttem már mondták, egyszer azért meg lehet nézni. A forgatókönyvre mondjuk nem túl sok jó lehet mondani, de ha nem veszitek komolyan, olcsón megúszhatjátok. :)
Csak a tévéreklámot láttam, mielőtt megnéztem volna, de összességében pozitív csalódás volt. Úgy voltam vele, hogy adok neki egy esélyt, de nem bíztam benne túlságosan. Nos, ehhez képest egész korrekt film lett. Ajánlani azért nem fogom az ismerősöknek, de semmi bajod nem lesz, ha egyik emellett kötsz ki.