A fülke

Phone Booth

2015.07.31 Aranyhal

Érdekes, egyedi film nem a megszokott, sablonos történetű thriller, de összességében unalmas volt, annak ellenére hogy a sztori ötletes. Nem hozta azt, amit egy jó thrillertől elvárok, jobbra számítottam.

2015.03.27 fagitta

Az alapötlet nagyon egyszerűen, mégis egy feszültséggel teli, csöppet sem unalmas thriller. Colin Farrell most is hozza a színvonalat

2016.10.09 niky86

Nagyon izgalmas, pattanásig feszült thriller, egyik kedvenc színészemmel a főszerepben. Magával ragadja a nézőjét és nem hagy időt az elkalandozásra. Mindenkinek szívből ajánlom!

2016.07.27 Homer

Izgalmas történet lett. Mozgalmas és okos történet ami akár minden nap megtörténhetne a világ valamely pontján. Épp ezért is tudjuk olyan jól beleélnünk magunkat. Izgalmas és nagyon szeretem ezt a filmet már régóta.

2015.11.09 tamas84

Megvan a maga atmoszférája, azt nem tagadom, de az alapkoncepció valahogy nem az én szájízem. Moralizál a film, de nem foglal állást, akkor már többet ért volna, ha a mesterlövész csak egy mezei pszichopata. Így azonban nekem van egy kis hiányérzetem, hogy: és akkor most mi van?

2017.03.24 georgri

Különös atmoszférát teremt a film, szinte maga a néző is egy fülkében, a külvilágtól elzártan érzi magát. Csak a film van és ő, minden más megszűnik létezni.

2015.11.22 somi

Zseniális egyhelyszínes film. Akció, thriller, dráma néhol poénokkal fűszerezve. Ez az első film, amit Colin Farrelltől láttam, és azonnal megtetszett a játéka. Nagyot alakít benne.

2016.07.22 K.bogi

Izgalmas amerikai akciófilm lett ez. Nagyon tetszett ez a film, pedig nem gondoltam volna. Egyik munkatársam ajánlotta és nem bántam meg, hogy végül beadtam a derekam. Izgalmas, akciódús, érzelmes és megvan benne az a tipikus "hűha faktor" ami kell az ilyen típusú filmekbe. Le a kalappal.

2016.10.24 Manson

Alapvetően nem lenne rossz a film, de mégis az előadásmódja miatt és a színészek miatt gyenge. Többet vártam ezektől a színészektől, csalódás volt a film.

2016.10.21 kernernoemi

Colin farrell és Kiefer Sutherland igazán ütős páros alakítanak a filmben, minden jelenete magával ragadó és izgalmas fordulatokkal teli. Mindvégig leköti a figyelmet, érdekfeszítő, nincsenek üresjáratok.

2015.06.22 Enccso

Egyik kedvenc filmem, hihetetlen, hogy ilyen kevés szereplővel egy helyszínen ekkora feszültséget lehet végig fenntartani. Colin Farrel nagyon jól játszik.

2016.12.12 Maxima

Nagyon vontatott és unalmas a film. Thriller kategóriában egyáltalán nem állja meg a helyét. Kiszámítható, lassú cselekményű, gyenge film, semmi izgalom.

2016.09.20 kecsaa

Egyetlen egy helyszínen játszódó film nem kötött még így le, mint A fülke. A sztori hatalmas, a film tele van feszültséggel, izgalommal. Mindenkinek ajánlom megnézésre.

2016.09.21 Zzssuuzzssii

Unalmas a történet , egyáltalán nem felel meg a thriller kategóriának. Vontatott, lassú cselekményű és a története is lapos, kissé keszekusza. Tucatfilm, a kategóriában átlag alatti.