A fülke

Phone Booth

2015.06.19 Kellangy

Ez egy fantasztikusan jó film. Zseniális, hogy lehet ennyire jó filmet készíteni egy telefonfülkében. Nagyon kevés költségű film lehetett, fantasztikusan izgalmas elemekkel. Ha nem látom, nem hiszem el. Aki izgalomra vágyik, ezt nézze meg mindenképp!

2024.02.01 Sandor

Farrell

Itt tanultam meg Colin Farrell nevét. Emlékszem, szájtátva néztem a moziban.

2017.01.07 des.tiny59

Egyszerűen magába bolondított a film. Igazán kedvelhető filmet dobtak össze a készítők és bátran mondhatom, hogy nagyon eltudott varázsolni. Szerintem az egyik legjobb film amit valaha láttam. Több ilyen alkotás kellene.

2016.06.24 laci044

Erről a filmről nehéz beszélni. A felszínen annyi, hogy egy fickót telefonon keresztül zsarolják másfél órán keresztül. Ez azért nem egy nagy cucc. De mégis. Olyan izgalmat nyújt ez a film, hogy azt a szék karfa bánta, végig csak ültem tátott szájjal... Több

2020.09.14 Tajti Zsuzsanna

Nagyon ötletes és tanulságos.

2015.09.01 Barthy

A filmnek nagyon mély üzenete van. szerintem hasonló témában nincs nála jobb. Mindenkinek ajánlom. Elgondolkodtató. Többször nézhető film! Izgalmas, nagyszerű színészi alakítás.

2015.06.28 Toncsi

Nagyon izgalmas alapkoncepció, egy valódi kamaradráma, ami igen hamar unalomba fulladhatna, hiszem egy helyen, valós időben, és voltaképpen egy szereplővel játszódik, mégis végig fennmarad a feszültség. Nagyszerű film, Farrell pedig élete első igazán komoly alakítását nyújtotta.

2016.02.23 mártilány

81 percnyi pattanásig feszülő kamara-akció-dráma. Le a kalappal, és még több ilyen filmet!

2018.10.19 AlexCooper

Kis költségvetésű, nem egy bonyolult film, egyszer mindenképpen érdemes.

2016.02.01 Marcello

Nagyon tetszett a film sok izgalom volt benne a színész is jó volt az egyik kedven filmem csak az a kár, hogy nem került folytatásra jól hangzott volna Fülke 2

2021.07.26 sikitozeller

Maga a téma érdekes. Viszont Farrel egy-két irracionális megnyilvánulása életidegen volt. Ez az író hibája, és a rendezőé.