
Vélemények (55)
Remek ötlet és egy egész jó megvalósítás Joel Schumacher filmje. Ajánlom az eredeti hanggal való megtekintését, Kiefer Sutherland ugyanis remek hangja a megfigyelőnek. Colin Farrell szintén remekül játssza Stu karakterét és a mellékszereplő gárda is jó. 7,5/10
Egy telefonfülkébe játszódik a film, és erre a helyszínre épülnek a kiszámíthatatlan, feszültséggel teli események. Végeredményben az egész film egy bűnvallás, senki sem az aki valójában látszik. Jóóó filmek közé tartozik, aki még nem látta, egyszer minimum kötelező! :)
Colin Farrell itt került be a kedvenceim közé, feszes, izgalmas filmet sikerült összehozni vele. Többszörnézős kategória.
Úgy gondolom, hogy egy remek forgatókönyvet írtak ehhez a filmhez, a hangulata feszült volt. Nagyon különös volt látni, hogy mennyi minden történhet egy telefonfülkében. Mint az köztudott, Alfred Hitchcock szeretett szűk helyeken forgatni, kicsit az ő filmjeire emlékeztet...
Nagyon jól megírt alapsztori, remek forgatókönyv és rendezés, profi alakítások. Ez az a film, amiben mindenki színvonalasat nyújt. Joel Schumacher nekem már az 1996-os Ha ölni kell elkészítésével bizonyította, hogy kitűnő rendező, de később megrendez... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Ez a film az, ami számomra hatalmas kedvenc, és elindított a filmrajongás világában. Egy teljesen egyedi koncepció és helyszín. Colin Farrell remekül alakítja az önző és beképzelt macsó antihős szerepét, a Kiefer Sutherland által alakított hívó pedig... Több
Hasonló filmek
Nagyon jó film. Végig tud izgalmas lenni. Mondjuk azt nem értem mért misztikusnak van besorolva itt ez a film. Ez krimi, akció. Kicsit hasonlít a pengeélen című filmre.
Végig nagyon be voltam feszülve vajon mi fog történni. Remek színész játszotta a főszerepet. Azért a végére mást vártam volna, de nem volt rossz, sőt. Ajánlom!
Teljesen jó és működően izgalmas élvezhető film. Én szerettem nézni és kifejezetten érdekes, hogy egy ilyen leszűkített helyszínen mint egy fülke is lehet történetet (ráadásul teljes értékűt) elmesélni.
Nagyon jó film, egyszerű, de hatásos, na ilyen egy igazi thriller. Az elejétől a végéig leköt, nagyon klasszikus lett, aki teheti nézze meg, nem fog csalódni.
Nekem nagyon bejött ez a film. Ahhoz képest, hogy egy telefonfülkében játszódik, egyáltalán nem unalmas, sőt! Végig fenntartja az ember figyelmét, nagyon jól lett kitalálva. Hibát persze lehet benne találni, ha valaki nagyon keresi, de ettől függetlenül egész jó kis akciófilm lett belőle.
Tökéletes mintapéldája annak, hogy különösebb akció nélkül is lehet pattanásig feszülő filmet létrehozni. Colin Farrell csak úgy lubickol a szerepben, főként az elején, amikor még a nagydumás énje van jelen. Külön megemlíteném Forest Whitaker karakte... Több