A halál 1000 arca

A halál 1000 arca

Faces of Death
wirwil
Michael Carr

A sokkoló dokumentumfilm emberek baleseteit, emberi életek pillanatok alatt történõ elmúlását mutatja be mindenféle félrebeszélés és finomkodás nélkül. A késõbb sorozattá váló A halál ezer arca kendõzetlenül és brutálisan mutatja meg, mennyit ér az életünk - mennyi halálos veszély leselkedik ránk a világban. Dokumentumfilm, vagy megrendezett ál-valóság? A több mint másfél óra alatt mindenkinek lesz ideje rá, hogy ezt eldöntse magában, és szembesüljön a halál könyörületet nem ismerõ, ezerféle arcával.

Forgatókönyvíró: John Alan Schwartz
Premier: 1978.11.10.
Több

2024.02.19 Schumy1

Fiatal koromban valami agyonnyúzott VHS-en néztük. Na ez kiverte nálam a biztosítékot, s nem is tudom, milyen értékelést adjak. Egy biztos, egyszer megnézi az ember, azt soha többet. Annyi pozitívum van benne, hogy tudod, melyik halál ténylegesen milyen, de nagyon beteg, ha tényleg igaz.

2021.08.05 Zoltán384279

Hányféleképp lehet meghalni?

Emlékszem, még általános iskolás koromban sikerült kivennem a videotékából ezt a filmet, de a tékás csak azért adta ide, mert a haverom apja volt. Így tudtam megnézni a Cannibal Holocaustot, a Nyolcadik utast, meg a többi régi horrorfilmet, amik még ... Teljes kritika

2021.02.23 Zsolt Zsolt

Számomra nagyon megrázó film, többek között azért is, mert itt valóban a valóságot látjuk, nem színészkedést; eredeti szereplőkkel, csak kemény idegzetűeknek ajánlanám.

2015.04.26 wirwil

Fogalmam sincs, hanyast adjak erre a filmre, így maradt az arany középút. Ez az a film, amit már 20 éve agyonmásolt, kopott VHS szalagon néztünk titokban, már amennyit láttunk a sok vörös és kék színtől. Emlékszem, még az egyik Frei-dossziéban is vol... Több

2016.11.05 cody0507

Én nem bírtam végignézni. Az biztos, szerintem nem sok köze van a filmművészethez. Akinek tetszett a Cannibal Holokaust, annak ez is be fog jönni. Rettenetesen beteg.

A halál 1000 arca valóban dokumentumfilm, nem tartalmaz megjátszott jeleneteket, és nem színészek szerepelnek benne, hanem valós szereplők.Szerző: Zsolt Zsolt