A beavatott-sorozat: A hűséges

Allegiant

2018.03.30 NFG

Nekem még ez a része is tetszett, habár kiemelkedően ez a legrosszabb része a sorozatnak! Ez is izgalmasra sikerült! Szerintem nagyon szórakoztató lett!

2016.04.19 szoljhozzam

Nálam úgy lebeg a levegőben az egész sztori. Nem rossz, de valahogy nem tud felcsigázni. Az első rész még újszerű volt, de a többi sablonos sajnos és hatásvadász.

2017.07.31 czigler.nora

Az egész trilógia borzasztóan gyenge, szörnyű színészi alakításokkal. Nem is értem hogy érhette meg a trilógiát. Unalmas, kesze-kusza, semmitmondó. Egy nulla.

2017.05.02 Olivér Rózsa

Az első rész nekem tetszett de ez már nem annyira. Unalmas volt szinte az első perctől kezdve. Ha az első rész se tetszett akkor azt végképp nem ajánlom senkinek.

2018.07.11 Evcsi95

A film már eléggé vesztett a lendületéből. Nagy kár, hogy két részre szedték, így sosem láthatjuk, hogy mi lett volna a vége. A könyveket nagyon szerettem, de a film nem adta vissza azokat az elemeket, amiket a könyvekben kedvelhetünk.

2016.04.25 gazsika1978

Nekem tetszett ez a film is . Kíváncsi voltam meddig tudják még boncolgatni a sztroit de teljesen meg vagyok elégedve. A színészek még mindig jók, a látvány szép, maximálisan elégedett voltam vele, és a zenével is. Számomra üzenettel is bírt a tör... Több

2016.07.27 feketerigous

Szerintem a színészek nagyon jól játszanak benne! A története is jó, de még sem fogom a kedvenc filmjeim közé sorolni. Sok kritikát kapott, és igaz, hogy nem egy extra film(én is többet vártam volna), de nem is unatkoztam közben! :) Egyszer megéri megnézni!

2017.02.08 Ancsus

Időpocsékolás ez a film, ezerszer lerágott csont, semmi újat nem tud hozni. Az előző rész még egész jó volt, de ez... a közelébe sem ér sajnos. Kár érte, mert egyébként vártam.

2016.05.17 gandalf01

Vannak ebben a filmben jó ötletek, de annyira súlytalan az egész megvalósítás, hogy beletörik a produkció, és a néző is. Nagykorúaknak csak saját felelősségre.

2016.05.06 george08

Olvastam a könyvet, így úgy ültem be a filmre, hogy tudtam nagyjából milyen színvonalra számíthatok. Ennek ellenére nem lett nézhetetlen. A történet egyértelműen a filmben jobb, a könyv túl unalmas és bonyolultnak állítja be magát. A látvány remek, c... Több

2016.07.19 ollókéz

Hiába szednek össze igazi sztárokat és kiváló színészeket, ha a történetet nem tudják úgy tálalni, hogy az érdekes legyen, és megfogja a nézőt. Matiné young-adult film, ami nem feltétlenül éri meg a mozijegy árát.

2018.07.10 Gwen_mot

Ellenetétben az éhezők viadalával, a főhős karaktere egyre érdektelenebbé válik, így pedig nehéz filmet készíteni, vagyis pontosabban, ebből így nehezen lesz jó film. Egynek elmegy, de simán kihagyható.