
Vélemények (28)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Hát, igazából nem erre számítottam. Nekem valahol ez így túl lebutított lett. Talán a legjobb váratlan fordulat az volt, amikor kiderül, hogy van egy olyan fal, ami elválasztja a világot az igazitól. Valljuk meg őszintén, ezt akár most is megcsinálha... Teljes kritika
Érdekes lezárást kap a Veronica Roth regénysorozatából készült feldolgozás harmadik epizódja, A hűséges. (Előzmény-részek: a 2014-es A beavatott és a 2015-ös Lázadó.) A trilógia zárása kicsit teátrális és túldimenzionált. Maga Beavatott-világ viszont... Több
Elképesztően unalmas egy film utazunk ide, utazunk oda. Semmi nem történt benne és olyan nevetséges részek voltak benne, hogy csak na. Öt méterről lövöldöznek, de nem találnak el, de a kedvencen amikor lőnek ránk még jól kiállók a kapu szélére, hogy biztosan eltaláljanak...
Előrebocsátom, hogy én szeretem a dísztópiákat és olvastam is párat, köztünk a film alapjául szolgáló trilógia első részét is. Mostanra azt mondom bátran kijelenthetem, hogy telítődött a piac és nincs új a nap alatt. Azon túl, hogy kötelezően ennek a... Több
Az első rész varázsát a többinek nem sikerült átadnia. A második rész kissé lassabb kiszámíthatóbb volt. Ez a harmadik rész is izgalmas, cselekményekben gazdag és látványos is. A történet szempontjából ez egy eredet történet is, végre kiderül hogy mi... Több
Hasonló filmek
Kettős érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. A világ, amit megteremt érdekes és a kivitelezése is megfelelő. Az egyéb történet már picit felszínes, sok újat nem hoz más ilyen típusú filmekhez képest.
Ez a rész is jóra sikeredett. Sokat nem érdemes róla beszélni, hiszen minden ehhez hasonló, úgy mint ez is, a háborúskodásról és a hatalom megszerzéséről szól...
Fú de rossz film. :D Ez már az előző részek miatt is gyanús volt, de talán eddig ez a legrosszabb. Ettől függetlenül megakartam nézni, mert szórakoztató látni, ahogyan a sztori saját magát ássa el. Ennek ellenére mégse utálom a filmet, volt benne egy-két látványos rész, meg a párbeszédek tök viccesek.
Előre bocsájtom, hogy én nagyon szerettem az első részt és még a kicsit gyengébb második részt, de ez a harmadik nekem már kicsit túlzás volt vagy nem is tudom. Ennek ellenére, szeretném látni a történet befejezését, de ez a rész nem a kedvencem.
Voltak benne érdekes részek, de összességében elég gyengére sikeredett. Az első rész fényévekkel jobb.