A Lego-kaland

The Lego Movie

2015.01.29 amazing12

Számomra egyszerű közepes kategória. Nem fogott meg. A karakterek aranyosak, de valahogy mégsem jött át az egész. Amikor valós személyek voltak benne, akkor pedig pláne.

2015.03.10 nemethgergo31

Először a számítógépes játékban találkoztam vele , aztán elmentem rá a moziba! Nem bántam meg , izgalmas és fordulatos mese, és kiválóan szórakoztam. Megérdemelte volna az Oscar-jelölést, és a díjat is, de talán majd a második rész.

2015.02.09 Bau1981

Minden szupi-szuper... legózni jó, a moziban is. Örökzöld poénok, gyermeki köntösben. Újranézős, 10/8

2015.01.28 Deni

Nagyon vicces, hiába "gyerekfilm", tele van bújtatott poénokkal az idősebbeknek is! Ráadásul egy csomo filmet kifiguráz, nekem nagyon bejött!:)

2015.01.27 M.Betti427

Kettős érzelmek vannak bennem a film iránt. Szórakoztató volt de néha kínos is. Egyszer mindenképpen megéri megnézni :)

2015.01.27 Cintia

Nagyon sok pozitív véleményt hallottam róla, ezért lehet hogy magasra tettem a mércét, épp ezért nem is tetszett. Egyszer nézhető

2015.03.11 tothistvan2

Még nem láttam egyetlen LEGO-s mesét sem , ez idáig. Azt kell mondanom nagyon odatették magukat a készítők, hogy egy ilyen történetet és egy ilyen kedves történetet hoztak ki belőle. Felnőtt fejjel is élvezhető alkotás lett! 9/10

2015.03.02 janosmester

Hát ezt egyszerűen imádtam. :D Nagyon jó ötlet volt egy ilyen animációs mesét készíteni. Valamilyen szinten eredetinek mondanám, előtte ilyet én még nem láttam. Sajnálom, hogy az Oscar-ból szinte teljesen hanyagolták. De ettől függetlenül minden szupi-szuper.:)

2015.01.28 Diana

Vannak benne aranyos jelenetek, de nem igazán fogott meg. A betétdal nagyon aranyos, de nekem sajnos kevés ahhoz, hogy esetleg újra megnézzem :)

2015.01.27 sbalazs

Egy szó, hogy szörnyű. Egyszer lehet végig nézni, nehezen. A megvalósítás találékony, ez pozítivum.

2015.01.30 b.szenti007

Nem lett a szívem csücske, de nem tudom rá azt mondani, hogy gagyi. Látszik, hogy nagyon sok munka van benne, sok problémát viccesen, másokat finoman oldottak meg. A zenéje egyszerűen borzalmasan fülbemászó, mind a magyar, mind az angol verzió. Tanul... Több

2015.03.31 Lallerr33

Alig vártam hogy kijöjjön a moziban, annyira dallamos zenék vannak benne. A "Minden szupi szuper" még mindig a fülemben cseng. A történet érdekes és még váratlan fordulat is van benne. Fanatikus építőknek kötelező darab.

2015.02.23 Belle

Imádom a meséket, de nekem ez nagyon nem jött be. Idegesítő, unalmas.

2015.03.30 jégvirág

Imádom az animációs filmeket,de ez csalódás volt. Unalmas és egyáltalán nem szórakoztató. A főcímdal aranyos, ez az egyetlen értékelhető része.