A magányos lovas

The Lone Ranger

2015.11.22 somi

Kap tőlem 3 csillagot, de csak Johnny Depp miatt. Napjaink leguniverzálisabb színésze, aki sajnos mostanában sok ilyen szerepet elvállal, de legalább ezeket a filmeket elviszi a hátán. A magyar címről pedig ismét nem tudok mást mondani, csak azt, hogy humbug.

2015.06.20 neeta92

Kár érte. Johnny Depp nagyszerű színész és most sajnos olyan filmbe került bele ami nem alakult túl jól. Ez persze nem az ő hibája. A történet ritka lapos unalmas. Amiért nem 1 csillagot kap az csakis a színész szereplése.

2015.06.08 Enccso

Furcsa bizarr egyveleg volt, kicsit nehéz volt követni, hogy most végülis milyen műfajban akar mozogni, de volt benne elég sok szellemes poén, a hangulata is jó volt, egy kellemes esti kikapcsolódást nyújtott. Johnny Depp ismét szétmarháskodta magát :)

2015.06.17 nikiszalanics

Szerintem remek filmélmény, előhozta belőlem a gyereket, 2 óráig újra cowboy és indián lehettem Johhny Depp jóvoltából. . Ez az ember hihetetlen . Az ő játéka emelte egy átlagos vadnyugati alkotás fölé és csempészett apró, néha igen ütős poénokat bel... Több

2015.06.04 era93

Johnny Depp ide vagy oda ez a film enyhe csalódás volt a negatív értelemben. Eléggé lapos és össze-vissza történet sikeredett. Egyszer épp megnézhető de ennyi. Valószínűleg az egészett Depp-re akarták építeni de azért ő se mindenható és ha nem jó a forgatókönyv akkor be lehet rakni bárkit...

2015.06.04 miska1967

Nekem annyira nem tetszett, mert nem tudtam eldönteni mi is akar lenni. Western, paródia, vígjáték, akció, esetleg dráma? Mert kapunk itt mindegyikből de úgy ugrál egyik hangulatból a másikba, hogy az már követhetetlen. Pedig úgy alapjában véve nem l... Több

2015.08.21 Imádom Nagy Antalt

Egyszer nem érdemtelen a megtekintésre. Minimális elvárásokkal, és semmiképpen se délelőtt, vagy fáradtan nézzétek. Terjedelmes és ötlettelen, de azért elviselhető.

2015.06.02 zsuzsa

Hihetetlenül jó ez a film. Nagyon jó és ötletes a sztori egy hiteles környezetben, eltalált zenével, tökéletes szereplőkkel, pörgős akciókkal, csipet érzelemmel, rengeteg poénnal, és Johnny Depp-el, ennél nem is kell több, hogy egy ilyen remekmű készüljön.

2015.05.20 mokanszkit

Johnny Depp újra fergetegesen jót alakított, ahogy szinte mindig...akár bohóckodni kell, akár komolykodni, a rossz fiúk is tökéletesek...ezt a Fitchnert valami eszméletlenül jól megtalálták erre a szerepre, tökéletes volt...és mindenki más is hozta amit kellett....

2015.05.19 Sz.N.K.N

Eszméletlenül, hihetetlenül tetszett ez a produkció. Mondjuk én imádom Depp-et meg a vígjátékokat is. Kifejezetten tetszett hogy egy vegyes-film lett, Western-vígjáték-akció...és nem vitték túlzásba egyik részét sem, látványban és izgalomban sem volt hiány.

2015.01.28 laura2694

nem volt világos mindenhol a történet, de legalább látványos. johnny depp mintha madárral a fején itt is jach sparrow-t alakítaná, csak más helyszínen. Ettől elktekintve nem rossz, Armie Hammer továbbra is vonzó.

2015.02.09 czardora

Körülbelül mintha Jack Sparrow kapitányt kifestették volna és kitették volna a vadnyugatra. Imádom Johnny-t de ez most nagyon nem nyert.

2015.02.04 Ervinke86

Johnny Depp jó színész, de ez a film halál unalmas lett, plusz a western műfaj sem jön be, hiába vannak benne ismert arcok.

2015.06.02 War Of Change

Ez tipikusan olyan film, amit bármikor meg tudok nézni. Johnny Depp karatktere nagyon tetszik. És a történet is elég jó. A szökésből ismert Mahone-t (Butch Cavendish) fura volt ilyen szerepben látni, de jó volt az ő karaktere is.