A magányos lovas

The Lone Ranger

2019.10.09 HitGirl

A magányos lovasnak a televízió hőskorában van a helye, nem a filmvásznon, ennyit mindenképp bebizonyított ez a produkció. Tipikus ostoba blockbuster, amit talán Johhny Deppnek kellett volna elvinnie a hátán, de ő is fárad, és egyébként is, amit az e... Több

2018.01.30 Shelby07

Nagyon jó a színészi felhozatal. Nekem nagyon tetszett, bár azért voltak benne részek, amiken eléggé látszódott a számítógépes technika, de összességében érdekes és izgalmas film volt, látványos és mulattató, nagyon élvezhető. Bevallom az 5 csillag J... Több

2018.03.10 indingo

Ebben aztán tényleg van minden. Vonatos üldözés, zakkant Depp, mágikus ló, őrült nyulak, kínai bányászok, ezüst körüli mizéria, indiánok, no meg egy kis romantikus szál. Lehetett volna rövidebb.

2016.07.14 ArpiHajdu és Réci

Kicsit fura helyzetben vagyok a filmmel kapcsolatban, mert ez volt az első film, amit 4D-ben néztem meg. Aztán nem sokkal később megnéztem otthoni körülmények között. A 4D okozta élmény egyszer jó, de akkora plusz élményt nem ad. Ha a filmre koncent... Több

2017.11.20 Deku

Fenntartásokkal kezeltem a filmet az elején de kiderült, hogy ezt feleslegesen tettem. Néhány pillanata egészen megindító tud lenni, zseniális és remek film. Minden tekintetben csodálatosat alkottak.

2018.04.20 dailyfilmsan

Lenne ebben a filmben potenciál. Elég erősen kezd de laposodik folyamatosan majd a végén kapunk egy kis adag akciót de nem húzza fel a bennem ez a két akciósabb jelent a szimpátiát. Sajnos nem lett annyira jó mint amennyire azt várták ettől a filmtő... Több

2018.04.10 Szilonka

Egy izgalmas és akciódús vadnyugati történet. Depp kicsit a múlt, Hammer remélem a jövő. Volt jó adag humor, remek alakítások és mese habbal. Tetszett, jó volt.

2018.10.28 VvV

Johnny Deppből imádnak hülyét csinálni. Maga a film engem megvett kilóra. Jó történet és alakítások.

2019.03.23 Timcsi

Az évek előrehaladtával egyre jobban nem kedvelem Johnny Deppet. Itt is egy idegesítő karaktere volt, de magán a film hangulatán ez nem rontott, jó a története.

2015.05.14 Syracuse

Kap tőlem 3 csillagot, de csak Johnny Depp miatt. Napjaink leguniverzálisabb színésze, aki sajnos mostanában sok ilyen szerepet elvállal, de legalább ezeket a filmeket elviszi a hátán. A magyar címről pedig ismét nem tudok mást mondani, csak azt, hogy humbug.

2016.08.10 tvmérnök

Szerintem jó film . De egyeseknek kissé megosztó lehet mert egyszerre van benne kegyetlenség , humor , igazság és a váratlan fordulatok is. Johny itt is hozza a már tőle jól megszokott figurát és a főhős srác is kikupálódik a végére. Egyszer érdemes megnézni.

2016.02.17 Rayman102

Ezt a filmet főként Johnny Deep miatt néztem meg. Szerintem Johnny Depp szereplése nagyon hasonlít a A Karib-tenger kalózai-ban alakított Jack Sparrow kapitányhoz. Bár úgy éreztem még sem volt az igazi.

2016.11.13 goat2000

Jó film lett, bár túl lett nyújtva egy kicsit. A zenéje, a tájak nagyon jók lettek és a szereplőkre is illettek a szerepek. Összességében jó film lett.

2015.06.19 kovi23

Nekem nagyon nem tetszett ez a film, Johny Depp lévén többet vártam volna. A film iszonyatosan hosszú, vontatott és rettenetesen unalmas. A főhős olyan jellegtelen, hogy egy percig sem szurkolunk érte, Depp figurája pedig valami rémesen erőltetett és idegesítő.