A mágus - Illuzionista

The Illusionist

2015.05.03 Vitya

A Norton filmek közül ez kevésbé tetszett, Nortonnak szinte minden filmje remek, de ez elég gyengére sikerült. Vontatott, lassú cselekményű, nem kelti fel az érdeklődést.

2017.03.09 Hedy0809

Nagyon tetszett a film, szuper a történet, a csavar a végén. A színészek is zseniálisak, működik az egész. Ajánlom! :)

2015.08.16 doffy_joka

Jól összerakott film. Nem is véletlen az értékelés sem hisz tényleg nagyon szórakoztató és izgalmas. Látványban is kiváló, úgyhogy szerettem. Teljesen rendben van, ajánlom )

2017.05.25 VK

Nem rossz film, de nem a legjobb Edward Nortontól. Vannak benne vontatott részek, de azért szórakoztató volt. A színészi szereplés hiteles, meggyőző.

2015.02.15 Mano35

Edward Nortonnak vannak ennél sokkal jobb filmjei, nekem kicsit csalódás volt. Unalmas. Nem illik ebbe a szerepbe a színész.

2016.03.04 juliS

Szerintem Edward Norton nem elég sokoldalú színész ahhoz, hogy hitelesen adja el magát bűvésznek. Ebbe a karakterbe sokkal több tűz, sokkal több egyediség kellett volna. Ehelyett egy közepesen lapos sztoriba közepesen lapos főhős került, és míg a Tök... Több

2015.05.09 Toncsi

Nekem mindegy, milyen egy film, ha az illúzióinkkal kísérletezik, már nyertes. Nem mondom, hogy a legerősebb bűvészfilm, amit valaha láttam, de jó volt, már csak azért is, mert ilyen közel játszódik hozzánk, a múltunkhoz. Szóval igen, lehetett volna ... Több

2015.03.02 Atsop

Nagyon jó film, központban az illúzió áll és egy gyilkosság. Mindezt 20.századi környezetben. Tetszettek a fordulatok, érdemes megnézni.