A mágus - Illuzionista

The Illusionist

2023.08.28 Ergit

Jól felépített, végig izgalomban tartó film!

2021.02.23 Yosihiro

Mágus

Hazudnék, ha azt mondanám, nem varázsolt el a film. Szerintem remek kis misztikus mozit kapunk, és a történet is remek lett. Azt hiszem, erre lehet mondani, hogy szinte tökéletes. Kritikus szemmel nézve voltak olyan apróbb hibák, melyek miatt nem eme... Teljes kritika

Szeretem Nortont, és talán azért vártam ennyire ezt a filmet. Igazából nem is csalódtam, mert hiába lassan indul be a mozi, azért oda kell rá figyelni. Nézhető, szerethető film. Nekem tetszett.

2017.10.01 indingo

Azt hiszi az ember, hogy szinte a legvégéig nem történik semmi, aztán jön a fordulat. Mesterien felépített, remek szereposztású film, ahol minden apróságra figyelni kell.

2017.10.25 Deku

Furcsa de azt hittem katasztrofális lesz a film és habár nem lett olyan de tűrhető sem igazán. Több volt benne a negatív tényező és így sajnos hiába minden igyekezet nem volt szerethető.

2018.06.28 dailyfilmsan

Engem magával ragadott ez a film. Bár történelmi és politikai elemeket is belevettek hogy velősebb legyen a sztori de ezek a politikai szálak kicsit át lettek alakítva hogy hamarabb elkeljen ez a film és hogy izgalmasabb legyen. A végén a fordulat pe... Több

2021.06.14 elekm90

Meglepett, hogy ennyire a romantikus szálra helyezte a hangsúlyt a film, én más hangvételű filmre számítottam, ettől függetlenül tetszett, leginkább a történet lezárása. Ami viszont nem jött be, hogy Eisenheim bűvészmutatványai inkább tűntek fekete m... Több

2018.12.07 harnas1207

A tökéletes trükk árnyékában nehéz megélni. Ennél a filmnél is előre eldöntöttem, hogy biztos rossz lesz. Nem volt az, de nem is lett maradandó. Mindenesetre megtanított arra, hogy ne skatulyázzam be előre a hasonló filmes próbálkozásokat.

2022.01.17 BoBamburg

Második nekifutásra most sikerült megnézni (pár éve elkezdtem, de félbehagytam és elfeledkeztem róla). Nem tudom, engem annyira nem tudott magával ragadni, de tény, hogy nem volt rossz film, na meg a befejezés azért megmenti. Viszont lehetett volna egy picivel rövidebb a játékidő mindenesetre.

2017.11.18 Bazzzsi

Ezek a varázslós filmek mindig el tudnak varázsolni... Tetszett a film hangulata, meg maga a kor is. A történetében sok megújulás volt és a szerelmi szél is igényes volt.

2023.02.07 Tibor397141

A tévében láttam pár részletét, felkeltette az érdeklődésem a kiváló színészek és a Monarchia, mint háttér környezet. Végre egészben is megnézhettem, és nem csalódtam. Kiváló esti szórakozás.

2017.07.23 Lonka

Igazi romantikus varázslós film. Voltak nagyon tetszetős trükkök és olyanok is amelyek csak a kamerának szóltak. A végén nagyon tetszett, ahogy a nyomozó összerakta a dolgokat.

2017.12.15 Greeta

A nyomozóval együtt göngyőlíti fel a néző a szálakat, hogy mi is történt pontosan. Különleges ez a szerelmi szál, ahogy összehozták a varázslással.

2019.06.01 kevelin

Nem tudom, honnan jött a mágus cím, de ez a film illuzionista címen jelent meg. Tartom, hogy nem sok ilyen minőségű szemfényvesztő film készül, de ez ott van a legjobbak között.