A maszk

The Mask

2015.06.05 era93

Hát ez egy haláli jó film, a történet ott van ami azért akkoriban eléggé kirívó volt. Újszerű és eredeti volt. Gyerekkoromban nagyon szerettem azt a deviáns énjét Jim Carrey-nek amikor felveszi a maszkot.

2015.10.05 Siriusalias

Jim Carrey kultikus vígjátéka mindenki számára kötelező, aki szereti a vígjátékot. A főszereplőre nem is lehetett volna jobb színészt találni. Érdekesség hogy ez Cameron Diaz első szerepe. Szórakoztató

2016.09.29 krajcsie

Egy időben, gyerekként olyan sokszor megnéztem a filmet, hogy már kívülről tudtam minden egyes mondatát. De emlékszem, nemcsak én voltam így vele, hanem az osztálytársaim is az általánosban. Jim Carrey volt a legjobb választás a szerepre.

2016.11.13 kucsera

Gyerekkoromba odáig voltam a maszkért.még ma is szivesen megnézem.nagyon jó vicces elemekkel.

2018.05.07 Sólyom.Pocok

Megunhatatlan, szerethető, klasszikus - egy nagyszerű sztori, király színészi alakítások.

2019.01.02 MissFortune

Nagyon tetszett. Akik szeretik Jim Carreyt, annak ez kötelező:D

2015.02.27 tomvétsz

A kilencvenes években készült Jim Carrey filmeket elég nehéz külön-külön szemmel nézni, ugyanis nagyjából annyi különbség van bennük, hogy a színész milyen ruhában van. Bevállalta ezt a hollywoodi szerepet, és azóta sem találtak nála jobbat. A baj cs... Több

2015.02.14 chelseakori

Hihetetlen szórakoztató film. Jim Carrey 1994-ben 3 örök életű filmet csinált,amelyek közül ez az egyik. Mondhatni az egyik legkülönlegesebb is,hiszen úgy nyújt kiváló élményt,hogy nem Kerekes József szinkronizálja a főszereplőt. Nagyon ajánlom mindenkinek.

2015.02.18 janimohosz

Hasonló szintü a film, mint az Ace Ventura filmek..itt kicsit azért mégpoénosabb a dolog..szuper egy film..sokszor megnéztem már..volt hogy a szöveget megjegyezve a filmböl idéztem az utcán vagy a suliba..vicces volt

2015.02.15 orsi82

Meg sem tudom számolni hányszor láttam már...Számomra Jim Carry volt és lesz az igazi Maszk.Mindig jókat nevetek...bár utoljára mintha más lett volna a szinkronhangja,ezt rontott az élményen picit

2017.11.10 123456

Hát szerintem ez egy elég beteg film. Bár Jim Carrey szerepében nem vártam mást. Azon kívül hogy kissé beteg film nem tudok róla mást mondani. Meg kell néznie mindenkinek, hogy egy jót nevessenek! :D

2017.03.14 ericsuj

mint majdnem minden egyes Jim Carrey film, ez is nagy slágere :) hihetetlen nagyot alakít a két telejsen különböző stílusu egyén aki ugye egyszemély ben nyilvánul meg :D vicces, humoros, gyerekkorom egyik kedvenc filmje :)

2015.03.20 kasztni

Jim Carrey az Jim Carrey, A maszk pedig ráadásul karrierjének csúcspontján készült, amikor épp maxira állította a higanyarcúság potméterét, és addig nyújtotta az idiotizmust, ameddig csak lehetett. A maszk egy tökéletes, szórakoztató, minden mély mon... Több

2016.06.21 Guszti

Gyerekkorom. Kedvenc. Vígjátéka. De hát ki ne akart volna 10 évesen Maszk lenni? Jócsajokat pörgetni, rendőrök alsógatyáját a fejükre húzni, bombát lenyelni, nagyokat böfögni és hasonlók. Mondjuk a film célközönsége is valószínűleg ez a korosztály le... Több