mint majdnem minden egyes Jim Carrey film, ez is nagy slágere :) hihetetlen nagyot alakít a két telejsen különböző stílusu egyén aki ugye egyszemély ben nyilvánul meg :D vicces, humoros, gyerekkorom egyik kedvenc filmje :)
Gyerekkorom. Kedvenc. Vígjátéka. De hát ki ne akart volna 10 évesen Maszk lenni? Jócsajokat pörgetni, rendőrök alsógatyáját a fejükre húzni, bombát lenyelni, nagyokat böfögni és hasonlók. Mondjuk a film célközönsége is valószínűleg ez a korosztály le... Többhetett, mert felnőtt fejjel a nosztalgián kívül nem igazán szólal meg bennem más, de hát a családi fotóalbumot is végig kell néha lapozni. Meg a videokazetta-gyűjteményt.