A maszk

The Mask

2019.05.17 Ms. Akárki

Tipikus stílusú és hangulatú Jim Carrey film, mely minden szempontból rá épül. Ha nem ő lenne a főszereplő, fele ennyire se lenne jó. Nagyon szórakoztató, és ahhoz képest, milyen régi a film, az animáció egész erősnek mondható.

2019.05.05 Norbert93

Hát nem igazán tudom hovatenni. Vicces, beteg, szórakoztató és rajzfilmszerű. A mai napig nincs a világon olyan ember, mint Jim Carrey, aki így elő tudta adni ezt a komplikált, fékezhetetlen bajkeverőt.

2023.08.08 Lipót Testvér

Tökéletes Jim Carry hülyeség, némileg kevesebb hülyeséggel, valósághű.

Habár az Ace Ventura-filmek jobbak, ez sem törpül el mellettük. Egyes részeinél néha az az érzésem, mintha a Tom és Jerry lenne kifigurázva, míg más részeinél észreveszem, hogy: „Bakker, hát én is pontosan ezt tenném, ha lenne egy maszkom, amivel levetem a képletes álarcomat!”. Az pedig, hogy „Mind álarcot viseljünk... átvitt értelemben, de nekem van egy fizikai is!” egy olyan dolog, amely a legjobb, legkifejezőbb eleme a filmnek. Az, hogy a teste fizikailag is azt teszi, amit átvitt értelemben tenne (leesik az álla, kiugrik a szeme) rendkívül kifejező, akárcsak az, hogy a Maszk minden gazdáján máshogyan áll. Ez Jim Carry egyik mesterműve.

2019.09.24 TomÁcs

Jim Carrey ikonikus filmje. Kicsit misztikus, sok minden történik benne, és baromi látványos.

2018.07.09 Norbi

Jim Carrey itt megmutathatta, hogy mit tud. És meg is mutatta, de még hogy. Mára már mindenki ismeri ezt a filmet. Nem hiába, a szerepet mintha ráöntötték volna, hihetetlen film.

2019.04.21 MidoD7

Nem ütötte meg az elvárt szintet sem. Akartam valami jót nézni, de nem jött össze. Ezt a filmet nem tudom értékelni, mivel valahogy nem éri el azt a szintet, amit egy ilyen filmtől akár el is várhatnánk.

2017.01.17 Gigi

Szerettem nagyon, és valahogy ez a film is időtlenre sikeredett. Laza kis szórakozás lehet még a mai napig is.

2017.04.18 bgnz367

Gyerekként nagyon imádtam, sokat lehet rajta nevetni. Manapság már kissé lehet idétlennek tűnnek az akkori effektek de örök emlék marad számomra. Családi kikapcsolódáshoz kiváló.

2015.04.26 Bizsu82

Jim Carrey egyik klasszikusa, én középszerűnek mondanám, mert vannak sokkal jobb filmjei. Inkább meseszerű, családi filmnek mondanám. Nézhető, valamelyest szórakoztató, de semmi extra.

2016.11.25 Borga

Fiatalabb koromban az egyik kedvenc Jim Carrey filmam A maszk volt. Olyan sokszor láttam, hogy egyes jeleneteinek a párbszédét a mai napig fejből tudom. Millió alkalommal láttam már.

2017.05.01 hell.l

Ez az első rész jól sikerült, szerintem Jim Carrey egyik legjobb filmje. Itt is hozta a formáját. Tényleg sok a poén benne, újra megnézve is jókat lehet rajta nevetni.

2017.07.27 czigler.nora

Ez a film engem olyan rettenetesen idegesít, hogy az hihetetlen :D egyedül csak a kutya miatt nem adtam 1 vagy 2 csillagot. Alapból a színészt sem kedvelem.

2016.10.24 jencike1985

Jim Carrey-nek szerintem a legjobb szerepe. Hatalmas nagy humorbomba amit nem tudsz nem nézni. Ajánlom mindenkinek. A bomba evés nagyon ott van. Szuper film!

2020.08.24 sammy88

örökZÖLD film

Imádtam a mesét gyerekkoromban, és a filmet is. Felnőtt fejjel azt gondolom, hogy ahhoz képest, mikori a film, egész jól megállják a helyüket az effektek. Vicces, és a maga kategóriájában látványos is. Szerintem jól megfilmesítették. Jim Carrey-nél jobbat pedig keresve se lehetett volna találni :D.