85% 1262 szavazat
Vélemények

A maszk

The Mask

 Több
Filmadatlap
58
Vélemények (58)
28
Szereplők (28)
54
Képek (54)
1
Videók (1)
18
Érdekességek (18)
3
Díjak (3)
Filmkritika
27
Cikkek (27)
1
Fórum (1)

Vélemények (58)

Írj véleményt
 
2026.05.23 Isti Rupp

legújabb vélemény

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Fantáziafilm, kétszer láttam a tévében, a vagány nő tetszett benne.

0
 

Jim Carrey miatt adtam három csillagot. Egyszerű kis film, a zenék rendben vannak, és nézhetőek, vállalhatóak még ma is a trükkök. Borongós napokra kiváló.

0
 
2021.07.28 Laca//Ho/rr/oR//

Gyerekkorunk kedvenc zöld pasasa a mai napig vicces

Gyerekkorom egyik kedvenc vígjátéka volt, és szerintem a legjobb választás volt a főszerepre Jim Carrey személye. Ekkortájt nagyon kapós volt az akkor 30-as éveiben járó kanadai humorista. Nem is hazudtolta meg magát, Carrey nagyon alakított Stanley ... Több

0
 
2019.07.30 indingo

Mese habbal. Gyerekként kedveltem ezt a filmet, sok derűs percet okozott. Pár évente azért még most is megnézem, a humora ma is jó.

0
 
2023.08.09 JRD

3,5*

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Egyik nagy kedvenc. A Maszk... kicsit gonosz. Kicsit öntörvényű. Kicsit szexista. Kicsit ilyen, kicsit olyan. És ki más lehetett volna a képregény-adaptáció élőszereplős megszemélyesítője, mint Jim Carrey, a gumiarcú komikus (aki azért a film óta már... Több

1
0
 
2017.07.10 Deku

Ez a mai napig unhatatlan, egy igazi klasszikus Jim Carrey-től. Szerintem nagyon vicces és szórakoztató a története. Kissé arról szól szerintem, hogy milyen lenne ha elengednénk titkos énünket.

0
 
2016.12.04 HercegPeter

Egy jópofa, vicces kis vígjáték. Ha véletlenül rábukkanok a tévében biztos megnézem. Jim Carrey egyik legjobb filmje szerintem. Annak idején nagyon sokszor láttam, de még most sem unalmas.

0
 
2020.12.13 Crystaldeer

Gyerekkorunk kedvenc fantasy filmje

A szomszéd haverok kedvenc filmje volt, így irány volt a téka, és nem tudom megszámolni, hányszor kölcsönöztük ki, míg végül elsők között meglett dvd-n is. Bár persze voltak benne olyan jelenetek, amik nem 8-9 éves srácoknak valók, de szerintem rendk... Több

0
 
2020.08.22 dailyfilmsan

Gyerekként odáig voltam a rajzfilmért, és a filmes verziója is jó szerintem. Meséből filmet pedig azért jó csinálni, mert túlzásokba lehet esni. Itt is megvoltak ezek a túlzások, de jól álltak a filmnek. Ahogyan Jim Carry stílusa is.

0
 
2019.05.05 Fekete Gandalf

Hát nem igazán tudom hovatenni. Vicces, beteg, szórakoztató és rajzfilmszerű. A mai napig nincs a világon olyan ember, mint Jim Carrey, aki így elő tudta adni ezt a komplikált, fékezhetetlen bajkeverőt.

0
 
2015.05.05 ZeroHero

kiskoromban mennyit néztem ezt a filmet, pedig semmit nem értettem belőle.:) Akkor is tetszett, most is tetszik és szerintem sose fogom megunni! Minden jó benne; a történet, a zene, a szereplők, a viccek. 10/10 :)

1
 
2017.02.01 Hedy0809

:D

Egyik gyerekkori kedvencem. Vidám, poén, megunhatatlan. A sztori teljesen felejthető, de nem is a mély mondandó miatt nézünk ilyen filmeket. Imádtam azt a részt ahol minden zsaru énekelni kezd! :D

1
 
2023.08.14 Erik Csok

Jim Carrey kissé fantasys, de nagyon vicces filmje!

Szerintem ez a film Jim Carrey egyik legjobbja! Legalábbis nekem nagyon ott van a szeren. Nem csak azért, mert a film is nagyon rendben van, hanem azért is, mert szerintem Jim Carrey egyik legnagyobb alakítása itt van. 94-ben készült, amikor nagyon s... Több

0
 
2019.05.17 Ms. Akárki

Tipikus stílusú és hangulatú Jim Carrey film, mely minden szempontból rá épül. Ha nem ő lenne a főszereplő, fele ennyire se lenne jó. Nagyon szórakoztató, és ahhoz képest, milyen régi a film, az animáció egész erősnek mondható.

0