
Vélemények (58)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Fantáziafilm, kétszer láttam a tévében, a vagány nő tetszett benne.
Jim Carrey miatt adtam három csillagot. Egyszerű kis film, a zenék rendben vannak, és nézhetőek, vállalhatóak még ma is a trükkök. Borongós napokra kiváló.
Gyerekkorom egyik kedvenc vígjátéka volt, és szerintem a legjobb választás volt a főszerepre Jim Carrey személye. Ekkortájt nagyon kapós volt az akkor 30-as éveiben járó kanadai humorista. Nem is hazudtolta meg magát, Carrey nagyon alakított Stanley ... Több
Mese habbal. Gyerekként kedveltem ezt a filmet, sok derűs percet okozott. Pár évente azért még most is megnézem, a humora ma is jó.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Egyik nagy kedvenc. A Maszk... kicsit gonosz. Kicsit öntörvényű. Kicsit szexista. Kicsit ilyen, kicsit olyan. És ki más lehetett volna a képregény-adaptáció élőszereplős megszemélyesítője, mint Jim Carrey, a gumiarcú komikus (aki azért a film óta már... Több
Ez a mai napig unhatatlan, egy igazi klasszikus Jim Carrey-től. Szerintem nagyon vicces és szórakoztató a története. Kissé arról szól szerintem, hogy milyen lenne ha elengednénk titkos énünket.
Hasonló filmek
A szomszéd haverok kedvenc filmje volt, így irány volt a téka, és nem tudom megszámolni, hányszor kölcsönöztük ki, míg végül elsők között meglett dvd-n is. Bár persze voltak benne olyan jelenetek, amik nem 8-9 éves srácoknak valók, de szerintem rendk... Több
Gyerekként odáig voltam a rajzfilmért, és a filmes verziója is jó szerintem. Meséből filmet pedig azért jó csinálni, mert túlzásokba lehet esni. Itt is megvoltak ezek a túlzások, de jól álltak a filmnek. Ahogyan Jim Carry stílusa is.
Hát nem igazán tudom hovatenni. Vicces, beteg, szórakoztató és rajzfilmszerű. A mai napig nincs a világon olyan ember, mint Jim Carrey, aki így elő tudta adni ezt a komplikált, fékezhetetlen bajkeverőt.
kiskoromban mennyit néztem ezt a filmet, pedig semmit nem értettem belőle.:) Akkor is tetszett, most is tetszik és szerintem sose fogom megunni! Minden jó benne; a történet, a zene, a szereplők, a viccek. 10/10 :)
Egyik gyerekkori kedvencem. Vidám, poén, megunhatatlan. A sztori teljesen felejthető, de nem is a mély mondandó miatt nézünk ilyen filmeket. Imádtam azt a részt ahol minden zsaru énekelni kezd! :D
Szerintem ez a film Jim Carrey egyik legjobbja! Legalábbis nekem nagyon ott van a szeren. Nem csak azért, mert a film is nagyon rendben van, hanem azért is, mert szerintem Jim Carrey egyik legnagyobb alakítása itt van. 94-ben készült, amikor nagyon s... Több