A maszk

The Mask

2020.11.02 H.a.n.n.a

Remek vígjáték, tetszett benne a misztikus vonal. Jim Carrey pazar volt a szerepben, Cameron Diaz pedig ennek a filmnek köszönheti filmes karrierjét.

2020.11.21 Félix

Furaságok furaságja

Fura volt az egész, de szórakoztató. Jim Carrey-től pont ilyet vártam. Mindig szerettem ezt a filmet, sose fogom megunni, minden 15 másodpercben lehet rajta röhögni, a sztorit is nagyra értékelem. Az akció sem hiányzik belőle. A kutya is nagyon mókássá vált, mikor Stanley rá is feltette a maszkot. Az a csipetnyi romantika, amit ott belecsempésztek... az is jóra sikeredett. Ajánlom mindenkinek.

2016.05.18 wooderman

Jim Carrey zseniális ebben a filmben. Nem biztos hogy akkor is ekkora siker lett volna ez a film, ha nem ő kapja a főszerepet. De így egy nagyon izgalmas,többször nézős igazi családi film lett belőle!

2018.07.06 oneminute

Nem szeretem ezt a filmet, nekem sok benn a Jim Carrey. Erőltetett, pörgős, nekem túl sok.

2016.04.27 ereln

Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom. Régi klasszikus, amit a család minden tagja nézhet. Szeretem benne, hogy mind a mai napig meg tudom nézni úgy, mintha még nem láttam volna és ez nagy szó.

2015.12.31 esfworld

Tipikus 90-es évek, amikor Jim Carrey uralta a mozikat. De most tényleg 3 filmmel indult a pályafutása (stand up-on kívül): A Maszk, Ace Ventura és a Dumb és Dumber. A vicc az hogy mind a három klasszikus lett és mind a három 1994-ben jött ki, tehát ... Több

2017.02.01 Hedy0809

Egyik gyerekkori kedvenc. Vidám,poén,megunhatatlan. Imádtam azt a részt ahol minden zsaru énekelni kezd! :D

2017.06.02 szkodvig

Jim Carrey egyik legjobb vígjátéka,itt-ott azért zavaró,hogy nem Kerekes József a magyar hangja még de ettől függetlenül szerethető kis film. Bárkinek ajánlom,aki szereti a vígjátékokat.

2015.06.17 Tomi

Kedvelem Jim Carrey filmjeit, sőt az egyik kedvenc színészem. Gyerekkoromban rengetegszer láttam ezt a filmjét és azóta is szívesen megnézem mert jó, kész. Ez a film jó. Nem a legjobb hanem jó, de ennél több nem is kell egy ilyen filmnek. Aki nevetni akar egy jót annak tiszta szívből ajánlani tudom :)

2018.01.03 edessszilvia

Könnyed, nem rossz film, habár nekem kicsit sablonos volt, amolyan tucatfilm, de jók a mimikák, beszólások és a színészi válogatás. Egyszer meg lehet nézni.

2015.06.29 Prücsök

Nagyon szórakoztató film. Hihetetlenül jó poénokkal, vicces karakterekkel. Jim Carrey itt is, mint mindig kiváló alakítást nyújt, de a többi színészre se lehet panasz! Ez egy igazán szórakoztató film!

2017.09.30 koba1996

Az egyik legnagyobb forma az egész filmtörténetben. Az ötlet is Oscart érdemel, hát még a megvalósítás, a kivitelezés, a színész. Aki életében egyszer is kimondja a 21. század kedvelt szavát, a "trollkodás"-t, annak kötelező.

2017.07.04 gerda

Ezt a filmet mindenkinek látnia kell, szuper! Jim Carrey itt is hozza a formáját mint minden más filmben, ami tőle megszokott. Megunhatatlan az egyszer biztos.

2017.03.19 Zenta

A film egyes párbeszédeit még ma is egészen biztosan szóról szóra képes lennék visszamondani, olyan sokszor láttam ezt a vígjátékot. Jim Carrey egyik legjobb filmje.