Millió dolláros hotel (2000)

The Million Dollar Hotel

Attila G.   2019. 06. 21.

Hááát... valahogy nem nagyon csodálkozom azon, hogy előttem eddig egyetlen vélemény sem íródott a filmről. Hangzatos a címe. A filmben szereplő színészgárdában van 2 húzónév - Milla Jovovich és Mel Gibson. Még a bemutató idején láttam. Hát úgy igazából a filmnek talán csak egyetlen jelenetére emlékszem úgy-ahogy; Mel Gibsonnak egy dühös kirohanására - s mintha ezen túl ő nem is szerepelt volna sokkal többet a filmben. Igazából nem tudom, hogy megnézném-e a filmet újra - Milla Jovovich miatt talán.

Milla Jovovich

A film összbevétele 52 526 dollár volt (imdb.com).

Mel Gibson annyira szégyellte a filmet hogy megpróbálta megakadályozni, hogy az amerikai mozikba kerüljön.

(magyaristvan)