Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Robin Wright
Vicky Krieps
Daniel Brühl
Philip Seymour Hoffman

Sebes Gábor   2021. 07. 27.

Zseniális

Aki akciófilmet akar nézni, ne ezt nézze! Tökéletes a műfajában.

Berto49   2017. 10. 19.

John Le Carré magyarul is megjelent kémregényéből. A film nézése közben nem kellett kapkodni a levegőért, ráérősen bonyolódik a cselekmény, az iszlám terroristák üldözéséről van szó. Nem tudom, hogy minden kritika mit talált olyan zseniálisnak a néha... több»

Borga   2016. 11. 10.

Philip Seymour Hoffman utolsó filmjében is fájóan tökéletes módon formálta meg Günther Bachmann titkosügynök alakját. Minden pillanatát élveztem a filmnek, a vége meghökkentő volt.

Curacao86   2015. 04. 19.

Elképesztően vontatott és unalmas volt. A film lényegi része kb. 110 perc mondhatni de 220 percnek tűnt. Fogalmam sincs John La Carré mit tudhat "írásban", de a könyvjei filmben borzasztóan unalmasak. Hiába volt benne két-három ismertebb nagyobb név, egyszerűen üres maradt az egész film. :(

Ragemarci   2015. 09. 03.

Komótos anti - bond film. P.S.H nagy voltál

miska1967   2015. 02. 01.

Lassúnak lassú film, de nekem kellemes csalódás volt, végig lekötött, érdekfeszítő volt. A színészek nagyot alakítottak, 10/10 pont jár nekik.

tooker   2019. 01. 18.

Feszült hangulatú, izgalmas, fordulatokban bővelkedő krimi -thriller. Vannak azonban a közepe felé üresjáratok, felesleges jelenetek és sablonos párbeszédek.

John le Carré a hidegháború idején maga is kémként dolgozott a brit hírszerzésnél.

A történet John le Carré 2008-as regényéből készült, az író a film elkészítésében, mint producer is közreműködött.

A filmet Hamburg és Berlin különböző helyszínein forgatták.

Philip Seymour Hoffman a forgatás befejezése után egy héttel vesztette életét.

(kázsé)

A film és az alapjául szolgáló könyv Murat Kurnaz török állampolgár igaz történetén alapul, akit 2001-ben tartóztattak le Pakisztánban.

(kázsé)

Az élet közel sem a legjobb, de mindenképp a legkegyetlenebb forgatókönyvíró... több»