A nagy zsozsó

A nagy zsozsó

The Big Bounce

A Hawaii-on éldegélő, önelégült selyemfiú békés életét egy lélegzetelállítóan gyönyörű nő forgatja fel egy szép napon. A laza szörfös, aki naphosszat csak a hasát süttette eddig, és piti lopásokkal segítette át magát egyik napról a másikra, élete nagy bulijához érkezik. A titokzatos nő terve roppant egyszerű: egy zsák pénzt szerezhetnek, ha Jack most az egyszer szót fogad és megcsinálja, amire kéri.

Forgatókönyvíró: Sebastian Gutierrez
Premier (HU): 2004.12.07.

2022.09.06 aliasteáscsésze

Unalmas, altató mozi, amiben nem történik semmi.

2015.04.23 Bizsu82

Ha nem szeretném annyira Owen Wilsont, azt mondanám egy sablonos amerikai vígjáték, de nagyon jól alakít benne, nem csalódtam. Vicces és szórakoztató. Sokat nevettem rajta.

2015.01.24 Tchiva

Nagyon jó kis könnyed mozi. Nekem tetszett, egy vasárnap délután. Bár szivesebben lettem volna a főszereplő helyében...

2016.07.05 Jackob

Ki nem állhatom Owen Wilson pofáját...egyszerűen a hideg futkos a hátamon. Kár,h emiatt sose fogom megnézni.

A filmet Hawaii-in forgatták 50M $-ból.Szerző: dulkap

Jeremy Renner-nek felajánlották a főszerepet, de nem vállalta, hogy szerepelhessen a S.W.A.T. (2003) című filmben.Szerző: dulkap

A film alapjául szolgáló regény írója, Elmore Leonard nem kedvelte se ezt a verziót, se az 1967-es The Big Bounce című feldolgozást.Szerző: dulkap