A kíméletlen

A Prayer Before Dawn

2020.07.11 szucszoli

Ha megnézzük milyen filmek szerepelnek előkelő helyeken különféle ranglistákon (és jutalmaznak sokszor rangos díjakkal), akkor nem véletlenül találkozunk színes-szagos képi világú akció-mozikkal. És hát, akik ezeket a Disney szerű filmeket felülponto... Több

2018.11.10 hsanya182

Kell hozzá egy hangulat hogy meg bírd nézni, elég erős kegyetlen börtöndráma, elég erős atmoszférával. Lelki szinten nyomasztó film, sokatmondó képkockákkal, sokkal több mint egy bunyós film, pszichológiai jelentéssel egyebekötve. Érdemes látni.

Abszolute ezerszer megírt,megrendezett mozi.Újdonsága,mondanivalója nem sok.Sötét,rideg tónusú szín és képi világ,félhomályos a mainstream.De alapjában olyan huszadrangú semmi.Nem ad,csak vesz,méghozzá időt,ha megnézed.

2020.05.07 BoBamburg

Nagyon dicsérték a filmet, pedig semmi különöset nem tud. Mármint persze a mainstream börtön filmekhez képest nyersebb és erőszakosabb, de ha az ember jártasabb az ázsiai filmekben, ennél vadabb darabokkal is össze tud futni. Na meg a karakterrel sem tudtam nagyon szimpatizálni, elvégre mégis csak egy lecsúszott heroin függő.

2018.08.13 doktorfaust

Brutális börtöndráma, melynek ott a helye a hasonló filmek élmezőnyében. Nagyon precíz, érzékletes rendezés, elképesztő és IGAZ sztori, és betekintés egy olyan világba, melyről nehéz elhinni, hogy létezik, holott... Le a kalappal az alkotók előtt!

2019.01.28 lauralaura

Maradandó élmény volt az biztos, az egyik legbrutálisabb film, amit valaha láttam.

2018.08.09 FunBoi

Ami azt illeti a cím elég sok mindent elmond a filmről. Tényleg kíméletlen és kegyetlen az egész. Mindezt szerencsére egy jól eltalált karakterrel aládúcolni. Én még mindig teljesen a film hatása alatt vagyok.

2018.08.11 Keiichi Tsuchiya

Fú de súlyos egy film volt ez, de kimondottan jó érelemben. Sétálsz az utcán, bemész egy moziba, megtetszik egy plakát, jólvan, gondolod beülsz, aztán arcon csak a mozi. Na, ilyen élményben volt részem, és merem ajánlani másoknak is. Nagyon bejött, erre emlékezni fogok még egy jó darabig.

2018.08.10 despy

Szerintem ez egy nagyon jól megírt sztori, bár nekem egy kissé kiszámítható volt, amolyan karakterdrámának is jól működik. Nagyon nagy hatással volt rám, és szerintem még néhányszor meg fogom nézni.

2020.04.14 pacific22

egy szimpla film a szimpla börtönéletről, sajna nem több

Nekem ez egy szimpla film a szimpla börtönéletről. Csak a Thai fickók tetoválása extrém. A srác néhány stáción végig megy a börtönbe, majd jön érte az apja, kb. ennyi.