
Vélemények (11)
Ez a film egy igazi klasszikus vígjáték nagyszerű színészekkel, izgalmas történettel, és szuper poénokkal. Csak ajánlani tudom.
Egy műsorban beszéltek a filmről, amelyben nagyon jó véleménnyel voltak róla. Úgy döntöttem, hogy én is megnézem, s meg kell mondjam, a műsorvezetőknek igazuk volt. Egy parádés vígjáték két nagyon durván szélsőséges főszereplő küzdelméről (a kimért, ... Több
Kicsit keveréke volt az amerikai és a brit vígjátékok hangulatának. A színészek rendben voltak, a történet is jó volt, csak nálam akkor működött volna, ha két szerethető szélhámos vetélkedését láthattuk volna. Nekem azonban Lawrence nagyon nem volt s... Több
Egy kedves ismerősöm ajánlotta a filmet. Magamtól soha nem választottam volna ki, mivel Steve Martin neve nálam egyet jelent a ripacskodással és a nézhetetlen filmmel. Nem tudom, hogy mi volt az eredeti film, de ez már nem az első feldolgozása, ha jó... Több
Nagyon jó volt. Szórakoztató, cseles és vicces. Az átejtés mestereinek szórakozása. A színészek igazán megcsillogtathatták tehetségüket hiszen improvizációs csalók szerepében nem okoznak csalódást. A Francia riviéra csodálatos helyszínei üdítőek a szemnek. A történet pedig brilliáns.
A két főszereplő teljesen eltérő életmóddal, stílussal, személyiséggel... Cain vs. Martin. Lenyűgöző kamuzások, átverések a régmúltban, ami ma már igencsak 1 burleszkfilmbe való lenne... poros, régimódi. De én imádom, és a mai napig megnevettet ez a ... Több
Hasonló filmek
Amikor egy feldolgozás simán lefőzi az eredetit, s bár abban Marlon Brando és David Niven játszik, mára már alig emlékszik rá bárki is . Vicces, látványos, remek helyzetkomikumokkal, gyönyörű helyszínekkel és nagyszerű karakterekkel telepakolt ízig-vérig feel-good vígjáték. A 80-as évek egyik legjobbja műfajában.
Nem volt rossz a film, de nálam nem lesz újranézős. Előbb láttam az idei év feldolgozását a Csaló csajokat és az ott olvasott kritikák miatt néztem meg ezt, de én nem érzem, hogy ez annyival jobb lenne. Ettől függetlenül tényleg jobban tetszett, mint az, valahogy szimpibb volt a két csaló karaktere is.
Ez pont egy olyan film volt amit úgy néztem meg, hogy semmit se tudtam róla, egyedül a benne játszó színészeket szerettem, ezért adtam neki egy esélyt. Hát... megérte! Szórakoztató és fordulatos volt, tele humorral és csattanókkal, de nem egy szimpla... Több