A róka és a kutya (1981)

The Fox and the Hound

Ms. Akárki   2019. 08. 02.

Édes mese egy különös és egyben gyönyörű kis barátságról. Színes és pörgős kissé régebbi disney mese. Egyik kedvencem. Gyönyörű tanulságos mese a kitartásról, függetlenségről és megtanít, hogy ne legyünk előítéletesek. Felnőtteknek és gyerekeknek is remek választás.

Edii   2015. 09. 16.

Nagyon aranyos és kedves kis mese, tanulsággal. Kicsiknek és nagyoknak egyaránt szórakoztató tud lenni.

zsani   2018. 02. 11.

Nekem nagyon tetszett ez a mese. Ez még egyike a legszebb Disney-meséknek, mely úgyis remekül megállta volna a helyét, ha nem beszéltek volna benne az állatok. Annyira jól megrajzolták a karaktereket, hogy a tekintetekről is simán leolvasható az, hogy mit is gondolnak.

one1970   2015. 07. 26.

Egész jó kis rajzfilm volt és ha van belőle 2. rész akkor szerintem azt is megnézzük majd, mert ez nagyon nagyon tetszett :) Szerintem cuki a kutyus benne, tanító jellege is van :)

Kardos   2016. 08. 07.

Rendkívül aranyos régi Disney mese ez. Kár hogy nem lett olyan ismert mint például A kis hableány. Legalább olyan jó ez a mese is. A barátság erejéről és a kitartásról szól ami a legfontosabb a kisgyermekek számára szerintem. Nagyon szerethető az egész mese.

Moria99   2015. 08. 21.

A spéci effektek ebben a filmben is nagyon jók, vagyis a látványvilága igazán jó. Zene tökéletes és a színészek is nagyon szépen hozzák a tőlük elvárt karaktereket. Nem kellett csalódjak

Deku   2017. 07. 26.

Aranyos és szerethető kis mese de azért nem véletlenül veszett ez el a Disney nagyok között. Valahogy nem ütötte meg azt a szintet amit a többi viszont igen.

A 7. legnagyobb bevételt hozó film az USA-ban, 1981-ben.