A sebezhetetlen

Unbreakable

2018.03.31 Zsceeeka

Az a különös állatfaj vagyok, aki nem szereti a szuperhős filmeket, de ezt még én is bírom. Tetszenek a karakterek, az alakítások, a világ, amelyet bemutat. Várom az új filmet (a Split is tetszett).

2017.02.12 hsanya182

Remek film, régen jobban bejött mint most, kicsit már vontatottnak meg elvontnak találtam a többi misztikus filmhez képest, de egy jó választás egy igényes középszerű filmhez. Kis tini vonallal ugyan, de mégis reálisan próbálja bemutatni hogy léteznek szuperhősök és minden fiú büszke lenne arra, ha egy ilyen apukája lenne :D

2018.03.26 Rendszergizda

Engem a film története megfogott, igazán egyedi! Nagyszerű fordulattal a végén. A színészek alakítása összességében jó, de kiemelkedően Samuel L. Jackson alakított.

2015.09.01 Barthy

Egyszerűen lenyűgöző. Tökéletes történetet kapott a film, komoly témát feszeget. Alap klasszikus. Sokaknak tudnám ajánlani legalább egyszeri megnézésre. Mivel hasonló filmet nem sokat tudnék felsorolni. Kedveltem!

2015.09.07 RókaÚr

Nem is tudom, hogy ez igazából szuperhős-filmnek minősül-e vagy sem, minden esetre biztos, hogy ha az, akkor az egyik legérdekesebb. Nagyon élveztem, mert egy érdekes szemszögből mutatja be a történetet, és persze a két főszereplő a legjobb erre a sz... Több

2021.10.20 stewie_griffin_2005

Furcsa film, nem rossz, de jónak sem mondanám. Bruce Willis és Samuel L. Jackson egész jók voltak, de a történet nem tudott úgy megfogni, mert kicsit butaságnak éreztem. A szuperhős témát nem így kell feldolgozni. Mai szemmel már lassú is kicsit a fi... Több

2016.06.26 petera050

Shyamalanhoz képest kifejezetten jó film, még akkor is, ha a sztori néha kicsit döcög, de akkor is érdekesen fel van építve, a színészek is jól játszanak benne (Burce Willisnek ez egy igazán érdekes oldalát mutatja meg a többi idétlen akciószerep között).

2018.07.08 Waresz

A lassú, vontatott ebben a filmben új értelmet kap. Remek ellenpéldája a mai filmkészítésnek. Ebben az alkotásban növeli a drámaiságot és valóságosabban tudja ábrázolni a gyerekkori képregény rajongást. Szeretnék látni ilyen szuperhős átiratokat még!

2019.02.21 Dóra7.6

A történet és a színészi játék jó, de őszintén szólva nekem ez a film lassú volt és nem kötött le túlságosan. Sokkal többet ki lehetett volna hozni.