Egy kis szívesség

A Simple Favor

A film összbevétele 53 542 417 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 195 850 485 forintot termelt. A hazai mozik összesen 156 399 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Paul Feig eddigi pályafutása során egy kivételével (Dávid vagyok - 2003) csak vígjátékokat rendezett. Az Egy kis szívesség karrierjének első thrillere. Szerző: hp

Anna Kendrick és Jean Smart második közös filmje a 2016-ös A könyvelő után.Szerző: hp

A film forgatása 2017. augusztus 14-én kezdődött meg Torontóban, Kanadában. Szerző: hp

2018. május 1-én Blake Lively az összes fotóját törölte az Istagramról, hogy így csapjon hírverést a filmnek. Szerző: hp

Az Egy kis szívesség Darcey Bell azonos című 2017-es regényének adaptációja. Szerző: hp

A filmet a Koszorúslányok rendezője Paul Feig rendezi, aki bevallása szerint ezzel a filmmel akarja bizonyítani, hogy a sötétebb hangulatú filmek sem állnak távol tőle. Szerző: indingo

Henry Golding játssza Blake Lively karakterének férjét, akinek ez mindössze a második filmszerepe. Szerző: indingo

A film Darcey Bell regényén alapul, amelynek a megfilmesítési jogait már azelőtt megvásárolta a Lionsgate, hogy a könyv megjelent volna.Szerző: ArpiHajdu és Réci