Egy kis szívesség

A Simple Favor

MovieAddict
2018/09/13

Értékelés: 8.5/10
Összességében tehát csak ajánlani tudom az Egy kis szívesség című filmet, akár péntek esti kikapcsólódásnak, akár hétvégi barátnős filmnek egyaránt. De előre szólok, hogy ez nem a megszokott lájtos barátnős történet lesz. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2018/09/21

Értékelés: 7.5/10
Nos, nem egyszerű megítélni Paul Feig legújabb munkáját, hiszen bár működik a thriller szál és egyértelműen az adja ki a történet gerincét, mégis inkább kelti sok esetben egy paródia hatását az alkotás, mintsem egy komoly noirét. Több

Artsomnia
2018/09/25

A Paul Feig rendezésében készült művet pusztán jóindulatból nevezhetjük thrillernek, ez inkább egy hosszúra sikerült dráma-komédia, melyben tragikus sorsokat, azok összefonódását, majd túlkombinált kiteljesedését követhetjük végig, némi humorral és groteszk jelentekkel fűszerezve. Több

Revizoronline.com
2018/11/14

Tüllszoknya és pisztoly
A Koszorúslányok, a Női szervek és A kém rendezője ezúttal sötétebb oldalát mutatja meg, de szerencsére nem mellőzi a humort sem. Enyhén spoileres kritika. FÁTRAI KATA ÍRÁSA. Több

"Ettől olyan előkelőnek érzem magam"
"Szeretnék örökké élni vagy sem? Akarok a szeretetre törekedni vagy sem? Vagy inkább csak manipuláljon tovább az ideálmédia?" Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!