A szépség és a szörnyeteg

La belle et la bête

2016.04.19 Kata

Gyerekkor imádott meséjének a legjobb feldolgozása! A színészek alakítása hihető volt és a történet mesélése nem csapott át unalmassá sem. Egy igazán jól sikerült átdolgozás, aki a disney változatot szerette, ezt is szeretni fogja.

2017.10.13 Bogii

Nem volt rossz, de olvastam a belőle készült könyvet, és esküszöm az fényévekkel jobban tetszett. Kicsit gyengék voltak az alakítások és láttam már sokkal jobb adaptációt, de egyszeri nézésre nem volt rossz.

2015.04.08 Buffy

Szerintem jól megrendezett kis film, nagyon ízléses a látvány, az egyetlen dolog, ami nem tetszik, az az, hogy nem igazán hiszem el, hogy itt valami nagy szerelem történik. Persze lehet, hogy a franciáknál így néz ki a románc, de nekem nem tűnt úgy, hogy nagyon közel kerülnének egymáshoz.

2015.03.18 R

Én kellemesen csalódtam ebbe a filmbe. Jó történet, szép kivitelezés, ötletes, látványos.

2015.06.27 Phalanx

A látványvilág csodálatos, már csak azért is, mert a főszereplő lány is gyönyörű és gyönyörű ruhákban van. Emiatt már megéri megnézni, legalábbis nekem, de aki szereti az eredeti történetet - még ha csak a Disney-ből ismeri is -, annak tetszeni fog a film, mert alapvetően eléggé tartják magukat a sztorihoz.