A tetovált lány - A korrupció és a gonoszság anatómiája

Män som hatar kvinnor

2022.09.10 Fikatours_blogger

Jól kitalált történet, de a végén, a kiinduló feladat (a szőke nő megtalálása) kissé összecsapott. Akárcsak az, hogy a hekker bige miért nem segített korábban a rágalmazási ügyben.

2018.04.21 Berto49

A svéd változatról van szó, első alkalommal 2010. májusában láttam. Most újranézve javítani kell az „osztályzaton”. A cselekmény és a könyv ismerete alapján állíthatom, hogy nagyszerű film, jogosan őrzöm a krimik között. Érdekes, hogy az extravagáns ... Több

2019.06.01 kevelin

noomi rapace amugy is nagy kedvencem és ebben a filmben is brutálisat alakít. maga a film elég kegyetlen és a lány megoldása kicsit hajaz a köpök a sírodra filmjéhez (nem tudom melyik volt előbb) de mindenkinek ajánlom aki bírja az ilyen jellegű filmeket

2017.07.23 Deku

Nagyon nagy hype-ot kapott ez a film, ámbár szerintem felesleges volt eme felhajtás, hisz elég unalmas és semmitmondó ez a film. Színészileg nem rossz de ettől nem lesz jó egy film.

2020.09.27 BÉLA

JÓ KIS FILM

Érdemes megnézni.

2016.11.29 Ercsi

Ez a film ezerszer jobb, mint a későbbi amerikai feldolgozása, ugyanis sokkal hűségesebben tükrözi vissza az alapművet. Kegyetlenebb és megindítóbb is, mint amerikai társa.

2017.03.24 georgri

Ez a film keltette fel az érdeklődésemet a skandináv krimik iránt és tett teljesen függőjévé a műfajnak. Szuper ez a film, ezerszer jobb, mint az amerikai másolata.

2016.12.14 Pappcsino

A tetovált lány történetból készült eredeti film, mely mögött az amerikai utánzat (bár az sem rossz) simán elbújhat. Magával ragaó, izgalmas és feszült történet, melyet lélegzet visszafojtva néztem végig.

2017.08.28 ocskol

A kedvenc skandináv krimim, elképesztően izgalmas film, fantasztikus szereplők, szuper karakterek, 5 csillagos film. A remake sem lett rossz, de ez az eredeti vezeti nálam a listát.

2015.01.28 Laci000

Elég jó kis krimi, érdemes megnézni.

2019.01.06 szabomarc

Régebben láttam, végignéztem, de annyira nem fogott meg. Ma már egyetlen jelenetet sem tudnék visszaidézni belőle, de amúgy egynek elment, egyszernézősnek ajánlom.

2021.11.22 mafabfan

Egyszerűen zseniális, bár lassan építkező történet, a film után a könyvet is elolvastam.

2015.04.28 Turro

Egy igen izgalmas és fordulatos regényből nehéz rossz filmet készíteni, és szerencsére itt az alkotók mindent megtettek azért, hogy a könyvből jó film szülessen. A főszereplők, a rendező és a vágó is kivette a részét a munkából, és egy igen sötét han... Több

2021.01.28 Maár István

Mikor a hollywoodi klisék elmaradnak, tud és mer más lenni egy film, az megérdemel 5 pontot.