Útikönyv a szerelemhez

Útikönyv a szerelemhez

A Tourist's Guide to Love
JRD

Egy ügyvezető váratlan szakításon megy keresztül, majd elfogad egy megbízást, hogy beépülve megismerkedjen a vietnami turisztikai iparral.

(Hupka Adrián)

Premier: 2023.04.27. | Netflix (2023.04.21.)

KULCSSZAVAK

2024.01.08 Klauka89

Szerintem abszolút nézhető volt. Kedvesek voltak a szereplők, az amerikai pasinak amúgy sem drukkoltam! Kellemes volt látni a Távol-Kelet szépségeit, gazdag rizsföldeket, kultúrát, közlekedési morált stb. Szerintem Vietnámba úgysem jutok el soha. Jó kis kikapcsolódás volt így hétfő este.

2023.04.25 JRD

Kedves, könnyed

Jobb, mint egy átlagos romantikus film. Látványban, érdekességekben hihetetlenül gazdag. Az ember ezt a limonádét nézve szinte kedvet kap, hogy nyakába vegye a világot és eljusson Vietnám (a filmben látott) csodás helyeire. Bevallom, a főszereplő Scott Ly figurája és a hozzá tartozó magyar hang remek együttest alkotott (érdekes, hogy az eredeti hangja nem különösebben szexi a fazonnak). A történet egyébként édes, könnyed, rózsaszín cukorszirupba hempergetett csillámporos romantika. Kikapcsolódásnak (és nem utolsó sorban gyönyörködni Vietnám szépségében) pont megfelel. Egyszer simán megnézhető, de talán akár többször is. De majd mindenki eldönti saját maga. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2023.05.10 fankbringa

Vietnámi álom

A címe alapján sejteni lehetett, hogy ebben a filmben nem lesz semmi megterhelő, de arra nem számítottam, hogy egy Hallmark stílusú útifilmet fogok látni vietnámi kiadásban. Azonos forgatókönyv, más helyszín. Sajnos az eredeti film címét nem tudom fe... Teljes kritika

2023.05.15 dandelion1983

Cuki, könnyed romantikus film, de semmi újat nem mutat. Semmit sem veszít, aki kihagyja. A mai felhozatalban a jobbak közé sorolnám, de 10-20 évvel ezelőtt labdába sem rúghatott volna.

2023.04.25 Fikatours_blogger

Romantikába csomagolt vietnami útifilm

Nem tartom kiemelkedő alkotásnak a romantikus filmek világában, de minden percét élveztem.

Love Life
2020