N/A

Író: Bob Goodman
Premier: 2010.12.07.

2024.04.01 Yosihiro

Télapó

Hú, hát kicsit meglepődtem ezen az évadzáró részen. Persze kell ilyen is, egy remek karácsonyi rész, de ez valahogy nem illett bele a folytatáshoz. Most Myka elment, vagy nem? Hát ezt talán a harmadik évadban fog kiderülni. A sztori ebben a részben a karácsonyról szól és az emberi érzelmekről, és egy pici kis kaland hozzáadva a Télapóval. Míg Myka és Pete a „télapó” után nyomoz, addig Artie nagy meglepetésben részesül Claudia és Joshua Donovan által, aki visszatér a sorozatba. Majd egy zongora, és Artie édesapja is előkerül mint ajándék, amiből persze pici vita, majd érzelmes beszélgetés kerekedik. Pete és Myka megoldják a télapó ügyet, és visszatérve készülnek az ünnepi vacsorához. Kellemes karácsonyi ünnepeket! Talán így zárhatom le a mondandómat ezzel a résszel kapcsolatban. Nálam így ez a produkció három csillagot mutatott. Üdv: Yosi

Ebben az epizódban a műtárgy egy hajódísz, amely az első világháborúból származik. Pete mesél a kislánynak az I. világháború karácsonyi tűzszünetének csodálatos történetéről, ahol a háború mindkét fele abbahagyta a tüzelést, és összejöttek karácsonyozni. A történet valós esemény volt, 1914. december 24-én.Szerző: Yosihiro