Sírok között

A Walk Among the Tombstones

2017.10.30 Zsuzsy

Liam Neesonnek nagyon fekszik ez a szerep, igazán illik a karakteréhez. Ettől lesz meggyőző, hiteles a történet, amibe ighazán beleélheti magát a néző.

2015.07.29 fagitta

Feszült, jó kis izgalmas krimi nagyszerű karakterekkel, ütős jelenetekkel és frappáns megoldásokkal. Mindvégig leköti a figyelmet, nem untam egy percét sem.

2015.03.24 szafffy

A film mindvégig feszültséget hordoz. A kortárs krimik közül magasan kimagaslik. Ha a sablonokon és kötelező elemeken túltesszük magunkat, egy jó moziélményt kapunk.

2016.10.20 kernernoemi

Liam Niesonnak Nincs rossz filmje. A Sírok között is nagyon tetszett, fordulatos, izgalmas,a több szálon futó cselekmény határozza meg a film érdekességét és sikerét,illetve a nagyszerű színészi alakítások.

2016.09.02 Nnoorraa

Alapvetően egy izgalmas, érdekes történet pörgős eseményekkel jó színészi alakítással, de sok hasonló filmet láttam már, ezért újdonsággal nem szolgált.

2015.04.19 KeriPeti

Sajnos csak egy középszerű filmről beszélhetünk ebben az esetben. A jobb fajtából ugyan, de Neeson-tól az ember vmi többet várna. Én legalább is. Nagyon belekerült ebbe az akció skatulyába, amivel nincs is baj, csak Neeson egy tehetséges színész, ett... Több

2017.02.23 időjós

Jóindulattal négy csillag. Annak ellenére, hogy nem volt ez rosszul összerakva a film, komolyan vették a készítők a történetet,sajnos egy kicsit unatkoztam alatta.

2015.06.29 macikutya

Az első és legfontosabb dolog, amit tisztázni kell ezzel a filmmel kapcsolatban, hogy bármennyire is adná magát Liam Neeson mosatni filmválasztásai tükrében, a Sírok között nem akciófilm. Ez egy visszafogott, lassú, s mégis izgalmas film. A színészi ... Több

2015.06.30 bigi

Nekem tetszett ez a film, teljesen lekötött, élveztem minden percét. A történetvezetés lassú, de mégis a feszültség fenntartja a figyelmet. A szereplők, motivációik, háttér információik bemutatása nincs az elejére bezsúfolva, szépen, fokozatosan a vé... Több

2015.11.23 Beniko

Ennél a filmnél volt egy olyan érzésem, hogy az ilyen szerepek már nagyon ráragadtak Liam Neesonra. Csak rajta ne maradjanak. A film amúgy egyszer megnézhető.

2015.05.07 goldfisy

Műfajilag tökéletes, melankolikus, egyszerű krimi, ami igazán megfogott. Hiteles a főhős, ahogy belső morális kérdéseivel keresi a választ, belső küzdelme végigvonul a filmen.

2015.10.28 Faarkaas

Nagyon sok film dolgozott már föl hasonló történetet ezért meglehetősen sablonosnak mondható a sztori. Az a baj hogy az előadásmód és a színészi alakítás is sablonosra sikerült.

2018.02.03 silverkesh

Akkor láttam mikor még adták a mozik, nem hagyott olyan nagy nyomot bennem, egyszer-egyszer meg lehet nézni.

2015.02.10 totli

Sablon Liam Neeson film. Semmi extra, láttunk már ilyet az elmúlt években nem is egyet.